Zihnin Geleceği

Zihnin Geleceği, bir zaman yalnızca bilimkurgunun ilgi alanına giren konulara bilimin çerçevesinden bakıyor. Telepati, zihin kontrolü, avatarlar, telekinezi ve hafızanın ya da rüya...
-25%

Zihnin Geleceği

ISBN:9786059856119
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 33,00 ₺ Regular Price 44,00 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

Zihnin Geleceği, bir zaman yalnızca bilimkurgunun ilgi alanına giren konulara bilimin çerçevesinden bakıyor. Telepati, zihin kontrolü, avatarlar, telekinezi ve hafızanın ya da rüyaların kaydedilmesi gibi konularda, dünyanın önde gelen laboratuvarlarında yürütülen en son araştırmaları ve şaşırtıcı sonuçlarını sunuyor. Zihnin Geleceği, sinirbilimin sınırlarının zorlandığı, olağanüstü bir yolculuk. Dr. Kaku, insan beyninin bilgisayarlara yüklendiği, duyguların ve düşüncelerin bir beyin ağında toplandığı, kavrama yeteneğini geliştiren ilaçların olduğu, bilincin evrene gönderilebildiği, hatta ölümsüzlüğün sınırlarının zorlandığı bir geleceği bilimin kurgusuyla sunuyor.

"Olanaksızın Fiziği" ve "Geleceğin Fiziği" gibi çok satan kitapların yazarı ve pek çok bilim programının yapımcısı olan Michio Kaku bu kitabında, evrendeki en büyüleyici ve en karmaşık yapı olan insan beyni üzerine bilimsel araştırmaları ortaya koyuyor.

Yazar Michio Kaku
Yayınevi Odtü Yayıncılık
Barkod 9786059856119
Orijinal Adı The Future of the Mind
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 456
Basım Tarihi Kasım 2015
Kaçıncı Baskı 2.Baskı
Son Basım Tarihi Kasım 2016
Ebat 14 X 20
Çevirmen Emre Kumral
Editör Yakup Pekön
Yayın Yönetmeni İlhami Buğdaycı
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi