Bugün 226 kisi bu ürünü görüntüledi

Zihin Tuzakları

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
61,75 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 95,00 ₺
Ön Okumalı PDF İndir
Ön Okumalı Kitap

1 İş Günü İçinde Kargoda

279 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

6 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  tavsiye üzerine aldım beğendim
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  zengin içerikleri var, ufkum açıldı
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  paketleme çok iyiydi kendi ambalajı vardı bir de kargo ambalajı bu yüzden kitaptan herhangi bir yırtılma ya da ezilme yoktu. kitap da çok güzel
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  perşembe sipariş verdim cuma günü elimdeydi kitabı okumaya başlar başlamaz yaptığınız hataları fark ediyor ve maruz kaldığınız durumları görüyorsunuz. kendini seven ya da sevmek isteyen herkesin mutlaka okuması gereken kitaplardan. herkese tavsiye ederim
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  heyecanla bekliyordum ön siparişe çıktığı görünce hemen aldım ve diğer sitelere oranla çok uygun fiyatlıydı
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  Serhat Yabancı'nın diğer kitaplarını okudum ve gerçekten çok faydasını gördüm. tamadreste ön siparişte olduğunu görünce düşünmeden satın aldım.

6 madde

Göster sayfa başı

Aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Zihin Tuzakları’nda kendi kazdığımız çukurlara nasıl düştüğümüzü ve oradan nasıl çıkacağımızı anlatıyor. Zihin Tuzakları insanın yaşadığı duygusal açmazları ele alıyor ve kendinizle mutlu olmanın reçetesini veriyor.

Kitabı okumaya başlamadan önce bu kullanma talimatını dikkatlice gözden geçiriniz.

• Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
• Kitap hakkında size önerilen bir doz bulunmamakta. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

1. Zihin Tuzakları nedir ve ne için kullanılır?

Zihin Tuzakları; değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak, Serhat Yabancı tarafından yazılmış bir kendine yardım kitabıdır.

2. Zihin Tuzakları nasıl kullanılır?

Zihin Tuzakları’nı evde, yolda ya da rahat ettiğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz. Tekrar okumaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde kitaba yeniden başlayabilirsiniz. Daha etkili olması adına kitaptaki sorulara cevap vermekten çekinmeyiniz.

3. Olası yan etkiler nelerdir?

- Endişelerden arınma
- Özgüven
- Özsaygı
- Kendin olma
- Gerçek mutluluk

 

Serhat Yabancı’nın yeni çıkan kitabı Zihin Tuzakları, okurlar tarafından büyük bir heyecan ve merakla karşılandı. İnsanın kendi kazdığı kuyulara nasıl düştüğünü ve bu kuyulardan nasıl çıkacağını konu alan Zihin Tuzakları kitabında kendinizle mutlu olmanın sırrını bulabilirsiniz. Zihin Tuzakları kitabını her okuyuşunuzda farklı bir ayrıntıyı fark edeceksiniz. Kitaptan daha fazla faydalanmak için içerisinde yer alan soruları da cevaplamanız gerekir.

 • Ürün Kodu: A.291269
 • Yazar:
 • Yayınevi: Mona Kitap
 • Barkod: 9786257220422
 • Cilt Durumu: Ciltsiz
 • Kağıt Türü: 3. Hamur
 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 160
 • Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Kaçıncı Baskı: 26.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Şubat 2023

Zihin Tuzakları Kitabı


Serhat Yabancı’nın son kitabı Zihin Tuzakları, okurlarla buluşmak için tamadres’te yerini aldı. Düşündüğün Gibi Değil kitabıyla oldukça beğeni toplayan yazarın Zihin Tuzakları kitabı da okurlar tarafından büyük bir ilgi ve merakla karşılandı. Zihin Tuzakları kitabında Serhat Yabancı, kişinin kendi kazdığı kuyulara nasıl düştüğünü ve bu kuyulardan nasıl çıkacağını etkili bir şekilde kaleme almıştır. Zihin Tuzakları kitabının konusu, insanın duygusal çıkmazlarıdır. Bu kitapta kendinizle mutlu olmanın reçetesini bulabilirsiniz.

Zihin Tuzakları Kitabı Ne Anlatıyor?


Bensiz Biz Olmaz kitabının yazarı Serhat Yabancı kişisel gelişim alanında çıkardığı en yeni kitabıyla da okurlarından tam not almaya başladı. Zihin Tuzakları kitabının arkasında yer alan ‘’ Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz. ‘’ cümlesiyle aslında kitabın tam bir başucu kitabı niteliğinde olduğunu anlayabilirsiniz. Kitabı dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz ki her okuduğunuzda farklı bir ayrıntıyı fark edeceksiniz.

Serhat Yabancı Zihin Tuzakları kitabını değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak kaleme almıştır. Kendine yardım kitabı olarak da tanımlanan Zihin Tuzakları, tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz kitaplardandır. Kitaptan daha fazla yararlanmak için içerisinde bulunan soruları cevaplamanız gerekir.

Zihin Tuzakları kitabını dikkatli okuyup hayatınıza uyarlarsanız özgüven, özsaygı, endişelerden arınma, kendin olma, gerçek mutluluk gibi duyguları yakından tadarsınız. Zihin Tuzakları kitabı satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Uygun fiyat ve hızlı kargo imkânıyla satın alacağınız Zihin Tuzakları kitabı, daha huzurlu ve kendiniz gibi olduğunuz bir hayatın kapılarını aralar.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi