Bugün 226 kisi bu ürünü görüntüledi

Zengin Baba Yoksul Baba

Puan:
3. Hamur
Kapak: Karton
178,75 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 275,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

290 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

5 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  Hızlı gönderi için teşekkürler. Okuyorum bitince kitap hakkında yorum yapacağım şu an için dil akıcı sıkmıyor
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  henüz okumadım bir göz attım güzel görünüyor
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  iş hayatına bakışım değişti
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Olaylara farklı açılardan bakmanıza ve farklı fikirler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Cesaretlendirici bir kitap. Kabul edilenin dışına çıkmak isteyenler için bir çıkış yolu. beni bekletmeden gönderdiğiniz için de çoook teşekkür ederim
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  Finans konusunda okulda hiçbir şey öğrenmemişiz resmen. hemen bitirdim ancak altını çizdiğim birkaç yer vardı onları dönüp tekrar okuyacağım sizlere de tavsiye ederim okuyun okutun

5 madde

Göster sayfa başı

Özellikle teknolojinin, robotların ve global bir ekonominin kuralları değiştirdiği bir dünyada, zengin olmak için yüksek gelirinizin olması gerektiği efsanesini çürütür.

Aktif yatırımlar edinmenin ve oluşturmanın neden yüklü bir maaştan daha önemli olabileceğini, işletme sahiplerinin ve yatırımcıların keyfini sürdüğü vergi avantajlarını öğretir. Evinizin aktif bir yatırım olduğuna karşı meydan okur; emlak balonu patladığında ve yüksek faizli mortgage fiyaskosu şiddetlendiği zaman milyonlarca insanın doğrudan öğrendiği gibi.

Bize okul sistemlerinin parayla ilgili öğrettiklerine neden güvenmememiz gerektiğini hatırlatır ve bu önemli yeteneğin neden bugün hiç olmadığı kadar önemli olduğunu açıklar.Çocuklarınıza paraya dair neler öğretmeniz gerektiğini açıklar, böylece onlar da günümüz dünyasının zorluklarına ve fırsatlarına kendilerini hazırlayabilir ve hak ettikleri zengin yaşamı sürebilir.

“Zengin Baba Yoksul Baba, finansal geleceklerinin kontrolünü eline almak isteyenler için bir başlangıç noktasıdır.” -USA TODAY

Bu kitap Zengin Baba felsefesinin bir parçasıdır: oku, tartış, çalış…
ve tekrar tartış. Bu 20. yıla özel baskı, okuyup, tekrar okuyup tartışırken ve arkadaşlarınızla ya da ailenizle bu kitabı incelerken size rehberlik etsin diye 9 Yeni Çalışma Oturumu Bölümü içerir. 

“İnsanların maddi olarak sıkıntı çekmesinin başlıca nedeni, yıllarını okulda geçirip parayla alakalı hiçbir şey öğrenememeleridir.

Sonuç olarak bu insanlar para için çalışmayı öğrenirler, ama asla parayı kendileri için çalıştırmayı öğrenemezler.” –Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki dünya genelinde milyonlarca insanın parayla ilgili düşünme şekillerine meydan okudu ve onları değiştirdi. Genel inanışa ters düşen bakış açısıyla Kiyosaki, dobra konuşması ve cesaretiyle ün kazandı. Dünya çapında finansal eğitimin sıkı destekçisi olarak kabul edildi.

 

 

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 400
 • Basım Tarihi: Mayıs 2018
 • Kaçıncı Baskı: 91.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Temmuz 2023

Zengin Baba Yoksul Baba Kitabı

Robert T. Kiyosaki tarafından kaleme alınan Zengin Baba Yoksul Baba kitabı, mali açıdan bağımsız birine dönüşmeniz için izlemeniz gereken yolları konu alıyor. Ayrıca yazar kendi deneyimlerini ve tavsiyelerini de Zengin Baba Yoksul Baba kitabında aktarmıştır. Yazar Gençler İçin Zengin Baba Yoksul Baba kitabıyla da paranın okulda öğretilmeyen sırlarını açığa çıkartıyor.

Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı, üst sınıfa mensup ailelerde çocuğa zenginliği korumak için öğretilen bilgilerin okullarda öğretilmediğini savunuyor. Yazar, 47 yaşında ve oldukça yüklü miktarda bir yatırımla emekli olmuş ve kitapta savunduklarını destekleyen yaşam standartlarına ulaşmıştır. Zengin Baba Yoksul Baba kitabını okuyarak aslında yazarın ne kadar haklı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca yazarın Zengin Babanın Zenginlik Komplosu kitabını da okuyarak paranın ve finansal geleceğin kontrolünü elinize alabilirsiniz.

Zengin Baba Yoksul Baba Kitabı Ne Anlatıyor? Kısa Özeti

80 milyon doların üzerinde serveti bulunan girişimci Robert T. Kiyosaki tarafından kaleme alınan Zengin Baba Yoksul Baba kitabı, dünya çapında 20 milyondan fazla satılmıştır. Zengin Baba Yoksul Baba kitabını zenginliğin nasıl yaratıldığını merak edenler, sıçan yarışından kurtulmak isteyenler ve yatırımcılığın temellerini öğrenmek isteyenler okumalıdır.

Okul hayatı, size sağlam bir finans eğitimi sunmaz. Bu nedenden dolayı finansal zekânızı kendiniz geliştirmeniz gerekir. Zengin Baba Yoksul Baba kitabı, okullarda öğrenmediğiniz finansal bilgileri size öğretecek ve finansal zekânızın gelişmesine katkı sağlayacaktır. Zengin Baba Yoksul Baba kitabı her ne kadar finansal bağımsızlığınızı edinmeniz için gerekli bilgileri sunsa da bunları uygulamadığınız takdirde herhangi bir sonuç alamazsınız. Hemen gerekli tavsiyeleri uygulayarak hayatınıza ve finansal geleceğinize yön verebilirsiniz.

 


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi