https://tamadres.com/media/magefan_blog/tu_e_nsu_kitaplar_.jpg

Tuğçe Işınsu

Tuğçe Işınsu
Ekleme Tarihi: Nisan 12, 2021

Tuğçe Işınsu Kimdir?

13 Ocak 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Tuğçe Işınsu, FMV Özel Işık Lisesinde lise öğrenimini tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi ve iş hayatına başladı. Kısmet kitabının yazarı Tuğçe Işınsu yaratıcı yönetmenlik, reklam yazarlığı, öğretmenlik ve bilgi destek gibi alanlarda 11 yıl çalıştıktan sonra Spiritüel Yaşam Danışmanlığı yapmaya başladı.

Havas, Melek Enerjisi, Simge Bilim, Kehanet Sanatları gibi farklı alanlarda eğitim alan Tuğçe Işınsu; Angel Touch – melek terapisi, isim analizi, rüya yorumculuğu ve tarot yorumculuğu gibi alanlarda hizmet vermeye başladı. 2011 yılında TOBB ETÜ tarafından yılın yaşam danışmanı ödülüne layık görülen yazar Tuğçe Işınsu, Aşk ve Cazibe Akademisi ve Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu kitaplarını 2012 yılında yayımlamıştır. Tuğçe Işınsu eserlerinde ayet, hadis ve çeşitli ritüellerden örnekler vererek sıkıntılardan kurtulmanın yollarını işledi. Tuğçe Işınsu’nun son kitabı Kısmet, 2021 yılında yayımlanmış ve yazar, kitabını sırlarla ve gizemlerle dolu olarak tanımlamıştır. Tuğçe Işınsu’nun tüm kitaplarını set halinde imzalı ve aşk kartları hediyeli olarak satın alabilirsiniz. Kişisel gelişim alanında eserler kaleme alan Tuğçe Işınsu, pozitif yaşam önerileri ve koçluk üzerine gerçekleştirdiği Yeni Hayat programına da bir yandan devam ediyor.

Tuğçe Işınsu Eserleri

Niyet ve Dilek Kartları

Kısmet

Hiçlik’ten Gelen Güç

El Cami

El Vedud

Aşk ve Cazibe Akademisi

Melekler ve Dünyanın Kurtuluşu

Onu Kendine Aşık Et

Aşk Kartları

Mucizeleri Çağırmak

Ol Der ve Olur

Biz Tatlı Cadılar

Tuğçe Işınsu’dan Bir Alıntı

‘’ Başkalarının verdiği değerin bir önemi yok. Onay bekleme, onay sensin. Ruhuna yönel ve inan. Hayatındaki en değerli ruhsun. ‘’

Tüm Kitapları Göster

Tuğçe Işınsu Kitapları


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş

Üye Ol

En Son Yazılar

Kemal Sayar'ın Çok Okunan Kitapları Ekleme Tarihi: Şubat 08, 2024
Burçlara Göre Kitap Önerileri Ekleme Tarihi: Ocak 29, 2024
Gizemli Labirentler'e Adım Atın! Ekleme Tarihi: Ocak 19, 2024

Etiketler: