Serhat Yabancı

Serhat Yabancı
Ekleme Tarihi: Kasım 03, 2021

Serhat Yabancı Kimdir?


1979 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Serhat Yabancı, Maltepe Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olmuştur. Aile danışmanlığı, evlilik danışmanlığı ve ilişki danışmanlığı üzerinde uzun yıllar hizmet veren Serhat Yabancı kitaplarıyla pek çok kişinin evliliğinin, ilişkisinin ve hayatının daha iyi olmasına yardımcı oluyor. Kişisel gelişim alanında çıkardığı kitaplarla kişilerin hayatına dokunan yazar Serhat Yabancı son kitabı Zihin Tuzakları ile kişinin kendi kazdığı kuyulara nasıl düştüğünü ve buradan nasıl çıkacağını anlatıyor. En iyi kişisel gelişim kitapları arasında gösterilen Serhat Yabancı kitapları en çok satanlar listesinde de yerini alıyor.

2016 yılında TBMM Aile Bütünlüğü Koruma Komisyonu Çalışma Üyesi olarak görev yapan aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Türkiye’nin her yerinde imza günleri ve söyleşiler düzenliyor. İlk kitabını 2013 yılında yayımlayan Serhat Yabancı’nın en çok satan kitaplarını en uygun fiyat seçenekleriyle tamadres’te bulabilirsiniz. Serhat Yabancı, insanların maskesiz ve kendini olduğu gibi yansıtması kadar olduğu gibi hissetmesi ve yaşamasının mutluluğun temel şartı olduğunu düşünmektedir.

Serhat Yabancı Eserleri


  • Zihin Tuzakları
  • Evlenmeden – Boşanmadan Önce İyi Düşün
  • Bensiz Biz Olmaz
  • Düşündüğün Gibi Değil
  • Unutmak Mı Affetmek Mi?
  • Bütün Aşklar Tatlı Başlar

Serhat Yabancı’dan Bir Alıntı


‘’ İnsanlar, baskı ve etki bırakmak istedikleri kişinin onları ciddiye alıp almadıklarını yoklar. Eğer ciddiye alınırlarsa, kendilerini hep memnun etsin diye ondan memnun olmadıklarını ifade ederler. Eğer insanların dediklerini sürekli takip eder ve merak edersen, onları hayatının sahibi haline getirirsin. ‘’– Düşündüğün Gibi Değil

Tüm Kitapları Göster

Serhat Yabancı Kitapları


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş

Üye Ol

En Son Yazılar

Kemal Sayar'ın Çok Okunan Kitapları Ekleme Tarihi: Şubat 08, 2024
Burçlara Göre Kitap Önerileri Ekleme Tarihi: Ocak 29, 2024
Gizemli Labirentler'e Adım Atın! Ekleme Tarihi: Ocak 19, 2024

Etiketler: