https://tamadres.com/media/magefan_blog/piraye_kitaplar_seyir.jpg

Piraye

Piraye
Ekleme Tarihi: Kasım 05, 2021

Piraye Kimdir?

 

1966 yılında dünyaya gelen Piraye, Üsküdar Amerikan Kız Kolejini ve ardından İstanbul Üniversitesini bitirdi. 28 yıl reklam sektöründe, Müşteri Hizmetleri ve Yönetimi alanında çalışan yazar Piraye, yurt dışı ve yurt içinde uyanış odaklı farklı spirituel metotlar üzerinde pek çok eğitime katılarak araştırmalar yaptı. En büyük hedefi, insanın kendini gerçekleştirmesi oldu. ‘’ Özgür Zihin, Özgür Nefes ‘’ planını oluşturarak workshopını yazdı ve ardından uygulamaya başladı. Yakaladığı başarı, 28 yıllık kurumsal yaşamıyla ilgili çözümler geliştirmeye itti ve ‘’ Özgür Zihin ile İş-lemek ‘’ adında kurumsal eğitimini yazdı.

‘’ Kendine Özgürleşmek ‘’ adıyla zihin dönüşüm programını online platforma taşıdı. Katılımcıların nefeslerinin zihin işleyişi etkisinde kurtarılarak doğal akışına dönmesi ve özgürleşmiş nefeslerinin genişlemesine katkı sağlanması için ‘’ Nefesine Özgürleşmek ‘’ adlı eğitimini yazdı ve 2020 yılından itibaren aktarmaya başladı.

Human Desing Çocuk Gelişimi Analisti olan Piraye, bilgilerini ve deneyimlerini sentezleyerek ‘’ Gerçekte-n Ebeveyn Olmak ‘’ adındaki özgün eğitimini hazırladı.

Piraye kitapları arasında yer alan Seyir, 2019 yılında yayımlandı. Piraye ilk romanı olan Seyir, 2020 yılının Aralık ayında 12. baskısıyla en çok satanlar listesinde yerini aldı ve 2021 yılının Ağustos ayında ise 160. baskısıyla da en çok satanlar listesindeki yerini korumaktadır. 

 

Piraye Eserleri

  • Seyir

 

Piraye'den Bir Alıntı

 

‘’ Bir insanın bir insana ya da hayvana ya da inan herhangi bir şeye zarar verme ihtiyacını, bu ihtiyaca sebep olan korkuyu, öfkeyi, sapmayı çözemediğimiz sürece, bunu dönüştüremeyeceğiniz sürece dünya bize beklediğimiz adaleti, beklediğimiz güzel görüntüleri sunamaz. Melese o adam, sen, ben değil; gerçeğine uyanması gereken bilinçtir. ‘’

Tüm Kitapları Göster

Piraye Kitapları

Ürünü İncele
Seyir
Piraye Mona Kitap
Puan:
159,25 ₺245,00 ₺
Seyir (Ciltli)
Piraye Mona Kitap
191,75 ₺295,00 ₺


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş

Üye Ol

En Son Yazılar

Kemal Sayar'ın Çok Okunan Kitapları Ekleme Tarihi: Şubat 08, 2024
Burçlara Göre Kitap Önerileri Ekleme Tarihi: Ocak 29, 2024
Gizemli Labirentler'e Adım Atın! Ekleme Tarihi: Ocak 19, 2024

Etiketler: