https://tamadres.com/media/magefan_blog/bar_muslu.jpg

M. Barış Muslu

M. Barış Muslu
Ekleme Tarihi: Nisan 08, 2021

M. Barış Muslu Kimdir?

1975 yılında dünyaya gelen Barış Muslu, kişisel gelişim türünde oluşturduğu eserleriyle büyük yankı uyandırdı. Tarsus Amerikan Kolejinde ortaokul eğitimini tamamlayan Muslu, lisede de aynı okula devam etmiş ancak okulu yarıda bırakarak Amerika’ya gitmiştir. Yazar Barış Muslu’nun başarılı bir eğitim hayatı olmuştur. Michigan Tech Universtydeki eğitimini üç yılda tamamlayarak 20 yaşında genç bir mühendis olarak mezun oldu. Ardından Türkiye’ye dönerek Koç Üniversitesinde işletme alanında yüksek lisansını tamamladı. Kendi şirketini kuran Muslu, çoğu kişinin kullandığı teknoloji servislerine imza attı.
Barış Muslu hakkında merak edilen konulardan biri de kişisel gelişim ve psikoterapiye olan merakı. Amerika’da olduğu yıllarda başlayan bu merak, onu NLP eğitimi almaya başlattı. Beynin işleyişi üzerinde çalışmalar yürüten yazar Barış Muslu, bu ilerleyişin beden ve ruh sağlığı üzerine olan etkilerine yoğunlaştı ve bu da hayatının bir dönüm noktasını oluşturdu. Bir yandan esas mesleği olan mühendisliğe devam ederken bir yandan da NLP danışmanlığı yapmayı sürdürdü.

Barış Muslu ve NeuroFormat

Bilinçaltı ve beyin üzerine uzun mesailer harcayan Barış Muslu, yeni bir terapi yöntemi ortaya koydu. NeuroFormat adını verdiği bu yöntem sayesinde pek çok metodu harmanlayarak bilinçaltını şekillendirmeye yönelik uygulamalar gerçekleştirdi. Barış Muslu kitapları, bu konulara değinmektedir. En iyi Barış Muslu kitaplarını satın alarak bu terapi yöntemi hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz.
Barış Muslu, bedensel rahatsızlıkların ve ruhsal bozuklukların kökeninin çocukluk dönemindeki travmalar olabileceğini ortaya koydu. Bundan dolayı sebebi belirlenemeyen ruhsal sorunlar ve bedensel bozukluklar için öncelikle bilinçaltında buna neden olan travmayı belirlemek gerekir. Belirlenen travma ise, gün yüzüne çıkarılarak silinmelidir. Geliştirdiği bu yöntemle başarılı olan yazar Barış Muslu, bunun üzerine bir terapi merkezi de açtı.
Çok satanlar listesinden uzun bir süre inmeyen Barış Muslu kitaplarına halen de ilgi oldukça büyük.

Barış Muslu Eserleri


Barış Muslu’dan Bir Alıntı

‘’ Geçmişe mazi denir belki ama bizi biz yapan da o mazidir. ‘’ Tüm Kitapları Göster
Yazarın Kitapları
-%30
Ürünü İncele
Yıka Beynini
M. Barış Muslu Doğan Novus Yayınları
58,80 ₺ 84,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Sağlığına Format At
M. Barış Muslu Doğan Novus Yayınları
Puan:
62,30 ₺ 89,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Beynine Format At
M. Barış Muslu Doğan Kitap
55,30 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Neuro Aşk
M. Barış Muslu Doğan Novus Yayınları
57,40 ₺ 82,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Gecikmeli Teslimiyet
M. Barış Muslu Doğan Kitap
Puan:
55,30 ₺ 79,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş

Üye Ol

En Son Yazılar

2022 Yılında En Çok Okunan Kitaplar Ekleme Tarihi: Haziran 30, 2022
En Uzun Günde Okunacak Kitaplar Ekleme Tarihi: Haziran 17, 2022
Peyami Safa’nın En Çok Okunan 5 Kitabı Ekleme Tarihi: Haziran 14, 2022

Etiketler: