https://tamadres.com/media/magefan_blog/dilara-pamuk.jpg

Dilara Pamuk

Dilara Pamuk
Ekleme Tarihi: Nisan 25, 2023

Dilara Pamuk Kimdir?

Yazar Dilara Pamuk, 1993’te, Kadıköy’de dünyaya geldi. Yazdığı tür, her zaman değişse de kalemin varlığını keşfettiğinden beri yazıyor ve yazdıkça var olduğuna inanıyor. Dilara Pamuk, haftalık yayımlanan bir çocuk dergisine ilk yazısını gönderdiğinde dokuz; bir kompozisyon yarışmasında ilk derecesini aldığında ise on yaşındaydı.

Bugüne kadar çeşitli dergilerde, bloglarda ve internet sitelerinde yazıları yayımlandı. Mesleki olarak bambaşka eğitimler alsa da kafasının içindeki hikâyeler hiç susmadığı için profesyonel yazarlık kariyerine giden yolu, İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü ile başlattı. Hemen ardından da çeşitli atölyelerde senaryo, drama ve yaratıcı yazarlık eğitimleri aldı. Dilara Pamuk, roman yazmanın yanı sıra, aktif olarak senaryo yazarlığı da yapıyor.


Dilara Pamuk, Wattpad platformunda yayımladığı hikâyelerle milyonlarca okura ulaşıyor. Bu platformda yayımlanan Maça Kızı 8 romanı da 25 milyondan fazla tıklanma aldı. Dilara Pamuk’un Maça Kızı 8 romanı, Artemis Yayınları etiketiyle okurlarla buluşmaya hazırlanıyor.


Dilara Pamuk Eserleri


Maça Kızı 8

Tüm Kitapları Göster

Dilara Pamuk Kitapları


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş