Artemis Yayınları

Artemis Yayınları
Ekleme Tarihi: Haziran 09, 2020

Artemis Yayınları

Artemis Yayınları, 2003 yılında Alfa Yayın Grubu içinde kurulmuştur. Artemis Yayınevi, yayıncılık faaliyetine fantastik kurgu türünde romanlar yayımlayarak başlamıştır. Artemis Yayınları kitapları zaman içerisinde polisiye, romantik komedi, tarihi roman, gerilim, klasik gibi pek türde karşımıza çıktı. Büyük küçük tüm yaş grubundaki ve her zevkteki okura hitap eden geniş bir yelpazede eserler basarak okur kitlesini daha da genişletti.

Artemis Yayınları çıkardığı kitaplarla daha fazla okura ulaştı ve ardından Artemis Çocuk markasını da kurarak çocuk kitapları alanında da ilerledi. Kurulduğu günden bu yana 19 yılı gerisinde bırakan Artemis Yayıncılık, yayımladığı 2000’den fazla kitapla milyonlarca okurun kütüphanesinde yer edinmiş ve edinmeye de devam edecektir.


Popüler Artemis Yayınları Kitapları


Artemis Yayınevi kitapları arasında en çok satanlar listesinde yer edinmiş The Secret – Sır kitabı, en popüler kitaplar arasında da yer almaktadır. İclal Aydın’ın Söylenmemiş Sözler, İpek Ongun’un Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisi, Erich Von Daniken’ın Tanrıların Kanıtları kitabı popüler Artemis Yayınları kitapları arasında yer almaktadır. Günümüzde de oldukça popüler olan bu kitapları ve daha fazla Artemis Yayınları kitaplarını satın almak için tamadres.com’u ziyaret edebilrisiniz.


Okunması Tavsiye Edilen Artemis Yayınları Kitapları


Okurlar tarafından sevilen ve okunması tavsiye edilen kitapların başında popüler Artemis Yayınları kitapları gelmektedir. Ayrıca @fitmühendisce Tarifler, Suçlu Mu?, Üç Kız Kardeş, Kalbimin Can Mayası, Uyumsuz kitapları da okurlar tarafından ilgiyle okunarak diğer okurlara tavsiye edilen kitaplar arasında yer alır.

Tüm Kitapları Göster

Artemis Yayınları Kitapları


Bu Blog’u Sosyal Medya’dan Paylaş