Yasakmeyve Sayı: 77

Yasakmeyve şiir dergisinin 77. sayısının "Şair"i Nilay Özer, "Okurları" ise Hüseyin Köse ve Ergin Yıldızoğlu. Dosyamız bu sayıda "Engel Tanımayan Şairler 1"e ayrıldı. Ziya Mısırlı,...
-25%

Yasakmeyve Sayı: 77

ISBN:.
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 8,91 ₺ Regular Price 11,88 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Yasakmeyve şiir dergisinin 77. sayısının "Şair"i Nilay Özer, "Okurları" ise Hüseyin Köse ve Ergin Yıldızoğlu. Dosyamız bu sayıda "Engel Tanımayan Şairler 1"e ayrıldı. Ziya Mısırlı, Harika Külçür, A. Ertan Mısırlı, Ozan Oktay, Orhan Boşdurmaz, İlyas Karaman, Ferhat Güler, Vecihe Çolak - Vediha Çolak, Emirhan Işık, Ferhat Zidani şiirleriyle dosyamıza katkıda bulundular.

Bu sayının şairleri ise Kenan Sarıalioğlu, Ali Günvar, Gültekin Emre, Tahir Abacı, Nisa Leyla, Cem Özaydın, Mehmet Tektemur, Ali Hikmet Eren, Mahir Karayazı, Müslüm Çizmeci. Ayrıca dergide, Tahir Abacı'nın "Şairler Kahvehanesi 9" yazısını okuyabilirsiniz. Şiirin Uzun Tarihi'nde "İranlı Şairlere Kırbaç" ve "Terör Bildirileri Sanatçıları Karıştırdı" ile sizlerleyiz.

Yasakmeyve 77. sayımızda Kızlı Erkekli Söyleşi'de Sina Akyol ve İlkiz Kucur; İsahag Uygar Eskiciyan'ın Asuman Susam İle Söyleşi'si; Nilay Özer'in Hüseyin Köse ile Söyleşi'si, Yasakmeyve Konuşmaları 11 / Şiir ve Mekân Betül Dünder - Veysel Çolak / Fergun Özelli - Hakan Güzeldere; Deniz Yalvaç'ın Orhan Kâhyaoğlu ile Söyleşi'si, Tozan Alkan'ın "Edep"li Magazin'I; Sina Akyol'un "Vaat Edilmiş Sayfalar"ı yer alıyor.

Şairin Genci bölümümüzde ise Nurbanu Gürşen. Ve "Şiyir Sevişgenleri"yle METÜST. "Türkiye Şiir Rehberi" eki, 15. fasikülüyle devam ediyor: İstanbul devam

Yazar Kolektif
Yayınevi Yasakmeyve Yayınları
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 100
Basım Tarihi Ocak 2015
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Ocak 2015
Ebat 16 X 24
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi