Yas - Kişisel Bir Yolculuk

“Bir yakınımızı, sevdiğimizi kaybetmek, önemli bir parçamızı kaybetmek gibidir. Artık inkâr mekanizması işe yaramaz, “Ben özelim, ben korunuyorum, bana bir şey olmaz” savunmaları t...
-35%

Yas - Kişisel Bir Yolculuk

ISBN:9786051718613
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 21,45 ₺ Regular Price 33,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%35 İndirim
Açıklama

“Bir yakınımızı, sevdiğimizi kaybetmek, önemli bir parçamızı kaybetmek gibidir. Artık inkâr mekanizması işe yaramaz, “Ben özelim, ben korunuyorum, bana bir şey olmaz” savunmaları tamamen çöker. Ölüm bu kadar yakına gelebilmişse, büyük bir tehdit var demektir. Ve eğer ben de öleceksem o zaman hayatın anlamı nedir? Kişi bu soruya kendine has yeni bir cevap bulabilmek, kaybına ve hayatına yeni bir yön verebilmek zorundadır. Böylesine zor bir yüzleşmenin bu kadar güçsüz olduğumuz bir dönemde yapılması gerekliliği, hayatın önemli ironilerinden biridir. Bununla beraber, çoğu insan hayatı yolunda giderken böyle konularla uğraşmayı aklından bile geçirmez.”
Çamuroğlu bu kitabında öncelikle, sevdiği bir yakınını kaybettikten sonra ne yaşadığını anlamak ve kendini daha iyi tanımak isteyen kişiler için bir kaynak oluşturmak istiyor.

 

Yazar Meltem İdiğ-Çamuroğlu
Yayınevi Alfa Yayınları
Barkod 9786051718613
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 280
Basım Tarihi Kasım 2018
Son Basım Tarihi Kasım 2018
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi