Diğer Kategoriler

Wattpad Kitapları

Dünya genelinde 65 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Wattpad, hem profesyonel yazarların hem yeteneğini ortaya koymak isteyen genç yazarların hem de okurların yoğun ilgisiyle karşılaşan bir platformdur. Yeni neslin kitap almasına ve kitap okumasına büyük katkı sağlayan Wattpad kitapları gerilim, korku, romantizm, polisiye kitapları gibi türlerden oluşmaktadır. Özellikle de 15 – 25 yaş arasındaki okurların büyük bir ilgiyle takip ettiği Wattpad yazarları, bu ilgiye kayıtsız kalmayarak seri halinde kitaplar oluşturmaktadır. 

En çok okunan Wattpad kitaplarını en büyük indirimlerle tamadres’te bulabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme, hızlı kargo, %100 müşteri memnuniyeti gibi pek çok ayrıcalık sizi bekliyor. Bu kategorimizde Beyza Alkoç gibi en sevilen Wattpad yazarlarına, yeni çıkan Wattpad kitaplarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 

En Çok Okunan Wattpad Kitapları

Yetenekli yazarları bir araya getiren Wattpad platformu, dünya çapında milyonlarca üyeye sahiptir. Ülkemizde de son yıllarda oldukça popüler olan bu platform, özellikle de genç yaştaki nüfusun yoğun ilgisiyle karşı karşıya. Mobil uygulaması ya da web sitesi üzerinden milyonlarca kişi, birbirinin yazdığı hikâyeleri okuyabiliyor ve yorum yazabiliyor. Kısaca okur yazarı, yazar da okuru besliyor. Bu platform sayesinde kalemi güçlü ve potansiyeli yüksek yazarlar daha kitabını basılı olarak yayımlamadan yüz binlerce okura ulaşma fırsatı yakalıyor.

Yayın dünyası da bu başarılı yazarları keşfetmekte geç kalmadı. Artemis Milenyum Yayınları, Ephesus Yayınları, Martı Yayınları, Ren Yayınları, İndigo Yayınları, Dokuz Yayınları en çok okunan Wattpad kitaplarını basılı olarak okurlarla buluşturan yayınevlerinden bazılarıdır. 

Sevilen Wattpad yazarları, imza günlerinde ya da kitap fuarlarında büyük ilgi ve kalabalıkla karşılaşıyor. Bu yazarlar arasında kitapları ilk baskıda 50 bin adet basılan yazarlar, daha 18 yaşına basmamış yazarlar, kitap baskısıyla satış rekorları kıran yazarlar var.

Siz de Wattpad kitap tutkunlarından biriyseniz tamadres aracılığıyla ucuz Wattpad kitaplarına sahip olabilirsiniz. Wattpad çok satan kitaplar, Wattpad yeni çıkan kitapları, Wattpad kitap setleri %45’e varan büyük indirimle tamadres’te yeni okurlarla kavuşmayı bekliyor.

Popüler Wattpad Kitaplarında %45’e Varan İndirimler

Wattpad kitapları tür olarak oldukça çeşitlidir. Bazı kitaplar daha romantik hikâyeler anlatırken bazı kitaplar da daha entrikalı, daha hüzünlü ve depresif hikâyelere sahiptir. 

Rukiye İdeli’nin Eflâl serisi, en çok okunan Wattpad kitaplarının başında geliyor. Daha basılmadan Wattpad platformunda okuma rekorları kıran kitap, basıldıktan sonra da kısa sürede binlerce kişiye ulaştı. 

Beyza Aksoy’un kitapları da en çok okunan Wattpad kitapları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Son kitabı Matem Çiçekleri ile büyük başarı yakalayan Beyza Aksoy tüm kitapları ile de satış rekorları kırıyor. 

Yeni çıkan Wattpad kitaplarından çok okunan kitaplara kadar aradığınız tüm kitapları burada bulabilirsiniz. Ayrıca kaçırılmayacak indirimlerle okumak istediğiniz kitapları satın alabilirsiniz. Romantizmden bilim kurguya, fantastik hikâyelere kadar çeşitli türlerde yayımlanan kitaplarla kütüphanenizi genişletebilirsiniz. Okurların kendinden bir şeyler bulacağı ya da farklı dünyalara sürükleneceği yüzlerce Wattpad kitabı arasından kendinize en uygun olanını tamadres aracılığıyla bulabilirsiniz. Aradığınız kitabı büyük indirimlerle oldukça uygun fiyata satın alabilirsiniz.