Yeni Çıkan Kitaplar

Yeni Çıkan Kitaplar
1 -20 arası / Toplam 100
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%35
Ürünü İncele
Kendi Everest'inize Tırmanın
Nasuh Mahruki Alfa Yayınları
81,25 ₺ 125,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%35
Ürünü İncele
İncir Kuşları
Sinan Akyüz Alfa Yayınları
61,75 ₺ 95,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Galateia: Bir Öykü
Madeline Miller İthaki Yayınları
40,60 ₺ 58,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%40
Ürünü İncele
Hata
Elle Kennedy Yabancı Yayınları
66,00 ₺ 110,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%45
Ürünü İncele
Eski Sevgili Mevzuları
Rachel Lynn Solomon Yabancı Yayınları
57,20 ₺ 104,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%37
Ürünü İncele
XOXO (Ciltli)
Axie Oh Artemis Yayınları
Puan:
85,05 ₺ 135,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Bu Benim Bedenim
Hatice Kübra Tongar Hayy Kitap
52,50 ₺ 70,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
İstanbullu Hikayeler
Osman Balcıgil Karakarga
45,00 ₺ 60,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Mucize Ronaldo
Uğur Önver Sia Kitap
31,50 ₺ 45,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Efsane Messi
Uğur Önver Sia Kitap
29,40 ₺ 42,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Üç Oda Bir Salon
Onur Kaplan Hayy Kitap
60,00 ₺ 80,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Psychologie De L'education
Gustave Le Bon Kırmızı Ada Yayınları
73,50 ₺ 105,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
The Psychology of Revolution
Gustave Le Bon Kırmızı Ada Yayınları
63,00 ₺ 90,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
Utilitarianism
John Stuart Mill Kırmızı Ada Yayınları
37,80 ₺ 54,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%30
Ürünü İncele
İnsan Aurası
Swami Panchadasi Kırmızı Ada Yayınları
22,40 ₺ 32,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
A'dan Z'ye Aromaterapi Karışımları - 6
Kolektif Hayy Kitap
67,50 ₺ 90,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 100
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Yeni Çıkan Kitaplar

Siz de okumayı seviyorsanız yeni çıkan kitapları da yakından takip ediyorsunuzdur.

Yeni çıkan kitaplar kategorisinde edebiyattan bilime, kültür sanattan çizgi romana, eğitimden hobiye, sağlık tıptan başvuruya kadar pek çok alanda ve türde kitapları bulabilirsiniz. Yeni yazarlarla tanışabilir, yeni kitapları keşfedebilir ya da sevilen yazarların klasikleşmiş eserlerinin yeni basımlarını satın alabilirsiniz. tamadres’te okurlara farklı kapılar açarak onları bilgilendiren en yeni psikoloji kitapları, çok satan klasik kitapların yeni basımları, sevilen yerli ve yabancı yazarların en son çıkan kitapları seni bekliyor. Aynı zamanda da tarihe ilgi duyuyorsanız yakın ve uzak geçmişe ışık tutan tarih kitapları bilgi dağarcığınızı geliştirecektir.


Yeni Çıkan Kitaplara Uygun Fiyatlarla Sahip Olun!


Türkiye’nin en iyi kitap sitesi tamadres, kitapseverlere pek çok ayrıcalık sunuyor. Satın almak istediğiniz kitapları ücretsiz kargo ve aynı gün hızlı teslimat ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. Uygun fiyat, kapıda ödeme kolaylığı, güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti gibi daha pek çok ayrıcalıktan yararlanmak için kitap siparişlerinizi tamadres’ten tamamlamalısınız. En yeni çıkan kitaplara da uygun fiyatlarla sahip olmak için tamadres’i tercih edebilir ve bir yandan yeni kitaplara ilk siz sahip olurken bir yandan da uygun fiyatlı kitaplarla bütçenizi koruyabilirsiniz.

En çok tercih edilen kitapların başında kişisel gelişim kitapları ve psikoloji kitapları yer alıyor. Okurlara kendilerini daha yakından tanıma fırsatı sunan yeni çıkan kişisel gelişim kitapları, aynı zamanda iç dünyalarını da keşfetmelerine imkân tanıyor. Yeni çıkan psikoloji kitapları sayesinde psikoloji alanı hakkında temel bilgileri öğrenebilir ve psikoloji bilimini yakından tanıyabilirsiniz.

Okurlarını macera dolu bir dünyanın içine sürükleyen polisiye romanlar, esrarengiz olaylar etrafında şekillenir. Eğer siz de polisiye roman türünün sıkı takipçilerindenseniz, yeni çıkan polisiye romanlara mutlaka göz atmalısınız. Ahmet Ümit başta olmak üzere yerli ve yabancı yazarların yeni çıkan polisiye kitaplarını tamadres aracılığıyla uygun fiyata satın alabilirsiniz. Aynı zamanda hızlı kargo avantajıyla da kısa sürede kapınıza kadar gelen kitaplarla okuma keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz.

Aşkın, sevginin, sadakatin, ihanetin, düş kırıklıklarının konu alındığı aşk romanları, kitap kategorileri arasında en çok eser verilen türlerden biridir. Aşkın her halini okuyabilme fırsatı bulabileceğiniz aşk romanları, yepyeni hikâyelerle sizi bekliyor. İclal Aydın, Emma Chase, Beyza Alkoç, Pucca gibi sevilen yerli ve yabancı yazarların yeni çıkan aşk romanları, sizi bekliyor.

Klasiklerden vazgeçemeyenler de unutulmaz eserlerin yeni basımları ile kitaplıklarını zenginleştirebilir. Türk edebiyatında klasikleşmiş önemli yazarların roman ve öyküleri de yeni basımları ile yeniden okurlarıyla buluşuyor. Türk edebiyatının en önemli isimleri arasında yer alan Sabahattin Ali, Cemal Süreya’nın sevilen eserlerini yeni basımlarıyla okuma fırsatı yakalayabilirsiniz. Dünya edebiyatının sevilen yazarlarının klasik eserlerine de yeni basımlarıyla sahip olabilirsiniz. George Orwell, Patrick Süskind, Jose Mauro De Vasconcelos, Emily Bronte eserlerinin yeni basımlarını da tamadres aracılığıyla satın alabilirsiniz. Türk ve dünya klasikleri arşivinizi genişletmek için yeni çıkan kitaplar kategorisine mutlaka göz atmalısınız.


En Son Çıkan Kitaplar tamadres’te!


Yeni çıkan kitapları takip etmek için tamadres’i ziyaret etmelisiniz. Yeniliği ve güncelliği seven okurlar için yeni çıkan kitaplar ayrı bir öneme sahiptir. Sevilen bir yazarın yeni çıkan kitabına sahip olmayı tüm okurlar ister. Bundan dolayı tamadres’in yeni çıkan kitaplar kategorisinde sevilen yazarların yeni çıkan kitaplarını bulabileceğiniz gibi yeni yazarları ve yeni kitaplarını da keşfedebilirsiniz. Farklı türlerde ve farklı yayınevleri tarafından yayımlanan yeni çıkan kitapları bu kategori üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeni çıkan çocuk kitapları da en çok satan kitaplar arasında yer alıyor. Yeni çıkan masal kitapları, yeni çıkan etkinlik kitapları, yeni çıkan öykü kitapları minik okurlarla buluşmayı bekliyor. Çocukların kişisel gelişimlerini destekleyen ve hayal dünyalarını geliştiren yeni çıkan çocuk kitaplarına sahip olabilirsiniz.

En çok satan yazarların, en çok tercih edilen yayınevlerinin ya da ilk kitabını çıkaran yazarların kitaplarına yer veren yeni çıkan kitaplar kategorisi ile son çıkan kitaplara ilk siz sahip olabilirsiniz. Yeni kitaplara şans vermek ve bu kitapları ilk siz okumak istiyorsanız sürekli yenilenen ve güncellenen kategorimizi düzenli aralıklarla ziyaret edebilir, hem kendiniz hem de çocuğunuz için kitap satın alabilirsiniz.


Farklı Türlerde Yeni Çıkan Kitaplar


Yeni çıkan kitaplar kategorisinde farklı ilgi alanlarına, seviyelere ve türlere ait kitaplar bulunmaktadır.

Öğrencilerin sınavlarına yardımcı olacak yeni çıkan eğitim kitapları da kategorinin en popüler kitapları arasında yer alıyor. KPSS, AÖF, LGS gibi sınavlarda başarı yakalamanıza yardımcı olacak eğitim kitapları ile eğitim hayatınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Biyografi türünde yeni çıkan kitaplar ile de alanında başarı yakalamış kişilerin hayatlarına yakından tanık olabilirsiniz. Sevdiğiniz bir aktörün, yazarın, sanatçının ya da sporcunun hayatı hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için bu kitapları satın alabilirsiniz.

Minik okurlar için en yeni çıkan çocuk kitapları da tamadres’te. Çocukların dil gelişimine katkı sağlayan ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olan çocuk kitapları, uygun fiyatlarla okurlarla buluşmayı bekliyor. Günümüzün sevilen çocuk kitabı yazarlarının kitaplarını bulabileceğiniz gibi klasik çocuk edebiyatı kitaplarının yeni basımlarını da bulabilirsiniz.

Çocuklar için masal, öykü, etkinlik kitapları ön plana çıkarken yetişkin okurlar için roman, kişisel gelişim, bilim, kültür gibi farklı tür ve alanlarda kitaplar ön plana çıkar. Bu noktada en yeni çıkan kitapları tamadres aracılığıyla hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. tamadres, herkes yeni çıkan kitaplara ulaşabilsin diye pek çok ayrıcalık da sunmaktadır. Kimi zaman yüzdesel indirimler kimi zaman da farklı kampanyalara istediğiniz kitaba sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme, güvenli alışveriş, hızlı ve ücretsiz kargo, 24 saatte kargo, müşteri memnuniyeti gibi pek çok ayrıcalıktan da yararlanmak için sizin de adresiniz tamadres olmalı. Yeni çıkan kitapları tamadres aracılığıyla uygun fiyata satın alabilirsiniz.