Bugün 222 kisi bu ürünü görüntüledi

Var Mısın?

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
91,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 140,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  keşke gençlik yıllarıma denk gelseydi, çok güzel bir rehber. ebeveynlerin, öğrencilerin, öğretmenlerin kısacası herkesin mutlaka okuması gerekir. bu kadar kıymetli bir hocanın deneyimlerini, tecrübelerini, önerilerini okumak herkese nasip olmaz. bu imkanı değerlendirelim lütfen. bir günde teslim edildi
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Rahmet olsun. tüm kitaplarıyla bize pek çok şey kattı. Aramızda olmasa da kitaplarıyla hep anacağız iyi ki bu dünyadan Doğan Cüceloğlu gibi büyük bir insan geçmiş. severek okudum gelişmeme yardımcı oldu
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Tavsiyeler üzerine dayanamayıp satın aldım ve bunca zamana kadar neden okumadığımı sorguladım. İyi ki almışım. Ben de herkese tavsiye ediyorum.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Yaşamak yenilmemektir

4 madde

Göster sayfa başı

Güçlü Bir Yaşam İçin

Doğan Cüceloğlu’ndan Tavsiyeler…

“Gençliğimde gergin, stresli, mutsuz günlerim çok oldu. Kendimi suçlu hissettiğim, değersiz gördüğüm dönemler yaşadım. Şimdi hayatım anlamlı, coşkulu ve şükür duygusuyla dopdolu... Neden? İçinde yaşadığım koşulların iyileşmesinden mi? Geliştirdiğim farkındalıkların sonucu mu?”

Doğan Cüceloğlu

Doğan Cüceloğlu, yalnızca psikoloji kariyeriyle değil, insan hayatına dokunan ve insana dair her hikâyeden şifa çıkarabilen bilgeliğiyle bu coğrafyanın en önemli ilim insanlarından biri. Seksen yılı aşkın ömrünün bir birikimi olarak, şimdi herkesin merak ettiği “hayati” sorulara en samimi cevaplarını sunuyor. Herkes gibi aslında o da hâlâ savaşıyor, keşfediyor, hayata değer katıyor.

Hayatın anlamı nedir?

İnsan kendini nasıl geliştirir?

Umutsuzluk nasıl aşılır?

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 320
 • Basım Tarihi: Ocak 2021
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Ocak 2021
 • Ebat: 13,5 X 21

Var Mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler

Doğan Cüceloğlu ve Deniz Bayramoğlu arasında söyleşi şeklinde gerçeklemiş olan Var Mısın? kitabıyla sanki onlarla sohbet ediyormuş gibi hissedeceksiniz. İçimizdeki Çocuk kitabının yazarı Doğan Cüceloğlu’nun güçlü bir yaşam önerilerini bu kitap aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Kendini keşfetmeye ve zorluklarla başa çıkmaya hazır olanlar Var Mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler satın alabilir.
Söyleşi şeklinde süregelen ancak içerisinde küçük küçük hikâyeler de barındıran Var Mısın? kitabı, 14 konu başlığı altında toplanmıştır.
1. Hayatın anlamı nedir?
2. İnsan kendini nasıl geliştirir?
3. Umutsuzluğu nasıl aşarız?
4. İçimizdeki ‘’ öz ‘’ü nasıl buluruz?
5. Çevremiz bizi nasıl etkiler?
6. Kime akıl danışılır?
7. Yaşam neleri ödüllendirir?
8. Nasıl eş seçilir?
9. Zihnimiz nasıl işler?
10. Nasıl meslek seçilir?
11. Nasıl biz oluruz?
12. Toplum nasıl dönüşür?
13. Nasıl okumalı, gezmeli ve ne dinlemeliyiz?
14. Neleri okumalı, dinlemeli ve seyretmeliyiz?
Bir Ömür Nasıl Yaşanır? kitabıyla da İlber Ortaylı’nın yaşama dair önerilerine tanık olabilirsiniz.

Var Mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Kitabı Yorum

Sadece psikoloji alanındaki kariyeriyle değil, yazdığı kitaplarla da insanın hayatına dokunan Doğan Cüceloğlu, pek çok kişinin hayata bakışını değiştirmiş bir eğitmen ve yazardır. İçerisinde ders çıkarılması gereken pek çok konu barındıran Var Mısın?, son derece değerli bilgilerle hayata bakışınızı değiştirecektir. İnsanlarla iletişim kuran herkesin mutlaka okuması gereken kitaplar arasında yer alan Var Mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler hem kişiliğinizi hem de kütüphanenizi zenginleştirecektir. Farkındalığınızın genişlemesine ve kendinizi bulmanıza yardımcı olacak Var Mısın? fiyatıyla da bütçe dostudur.

Var Mısın? – Güçlü Bir Yaşam İçin Öneriler Konusu

‘’ Annen yoksa kimsen yok ‘’ sözüyle izlenme rekorları kıran Doğan Cüceloğlu, eserleriyle her zaman büyük yankı uyandırdığı gibi Var Mısın? eseriyle de en çok satan kitaplar listesinde yerini almıştır. Var Mısın? konusu itibariyle herkesin okuması gereken kitaplar arasında. Doğan Cüceloğlu vefat etmeden önce çıkardığı son kitabı Kendini Keşfetmeye Zorluklarla Başa Çıkmaya Var Mısın? ile, 82 yıllık hayatının tecrübelerini 14 maddede sevenlerine, okurlarına, öğrencilerine aktardı. Var Mısın? kitabı en uygun fiyat seçenekleri ve hızlı kargo imkanıyla tamadres.com’da.

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi