Unutma Bahçesi (Cep Boy)

"Unutacağımız hiçbir şey kalmayana dek her şeyi unutabilsek tanrıyla karşılaşacağız ama oraya kadar unutmayı beceremiyoruz bir türlü..." demiştim." İnsan iniyor aşağı,ama bir nokta...
-30%

Unutma Bahçesi (Cep Boy)

ISBN:9789752897700
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 6,93 ₺ Regular Price 9,90 ₺
Stokta yok
%30 İndirim
%30 İndirim
Açıklama

"Unutacağımız hiçbir şey kalmayana dek her şeyi unutabilsek tanrıyla karşılaşacağız ama oraya kadar unutmayı beceremiyoruz bir türlü..." demiştim." İnsan iniyor aşağı,ama bir noktada soluksuz kalıp yukarı sıçrıyor," demiştim, "unuttuğun kadarı bile fazla bana kalırsa, boş laflar ediyorsun..."

"Her şey geçmişte gömülü, başlangıçta" diyorum ben.Şeref, "Sırlarımız gelecekte çözülecek ama" dediğinde de soluğumun açıldığını hissediyorum.Söyleyecek olsam, "Benim öyle seni rahatlatmayı düşünerek böyle konuştuğumu sanıp kendini yanıltma," der, "unuta unuta in aşağı sen... Madem anılar bizim atıklarımızmış, unutmanın sonuna var, anlarsın... Tanrı senin yüzüne bakıyor muymuş ? Her şeyin başına dönmek isteyen nedir biliyor musun, akıl ister bunu... Aklı da kendi haline bırakmamak gerekir, aptalca işlere kalkışır çünkü..."

Yazar
Yayınevi Everest Yayınları
Barkod 9789752897700
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 348
Basım Tarihi Mart 2010
Son Basım Tarihi Mart 2010
Ebat 17 X 10,5
Yayın Yönetmeni Cem İleri
Grafiker Utku Lomlu
Yorumlar