Uluslararası Sivil Havacılık Hukuku (Ciltli)

Sivil hava işletmeciliği mevzuatı Uluslararası hava lojistik ve taşımacılık mevzuatı Ulusal hava lojistik ve taşımacılık mevzuatı Dış ticaret lojistiğinde yaygın kullanılan belg...
-15%

Uluslararası Sivil Havacılık Hukuku (Ciltli)

ISBN:9786055473952
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Sert Kapak
Özel Fiyat 38,25 ₺ Regular Price 45,00 ₺
Stokta yok
%15 İndirim
%15 İndirim
Açıklama

Sivil hava işletmeciliği mevzuatı
Uluslararası hava lojistik ve taşımacılık mevzuatı
Ulusal hava lojistik ve taşımacılık mevzuatı
Dış ticaret lojistiğinde yaygın kullanılan belge örnekleri
Lojistik terimleri sözlüğü

Dış ticaret serisi kapsamında yayınlanmakta olan bu kitap, geleceğin mesleği -Sivil Hava İşletmeciliği- alanında uzmanlaşmak isteyen uygulamacılara ve öğrencilere, uluslararası/ulusal sivil havacılık mevzuatı ve uygulamaları hakkında geniş kapsamlı sistematik bilgi vermeyi amaçlamaktadır. 
Bu kitabın, sivil havacılık sektörünün uygulamacı aktörlerine; başta Sivil Havacılık Yüksekokullarının öğrencileri olmak üzere ön lisans / lisans / lisans üstü düzeylerinde -Sivil Havacılık Hukuku- eğitimi almakta olan öğrencilere ve özel -Sivil Havacılık Uzmanlığı- sertifika programlarının kursiyerlerine hitap etmek amacıyla hazırlanmış olması nedeniyle, yalın bir üslupla kaleme alınmasına mümkün olduğunca özen gösterilmiştir. Bu amaçla, hem zaten hiçbir monografik eserden ve ders kitabından alıntı yapılmadığı için hem de metinde akıcılığı sağlamak bakımından dipnotlu atıf sistemi tercih edilmemiş olup; alıntı yapılmak suretiyle faydalanılan anonim nitelikli mevzuata ve ilgili internet sitelerine, kaynakçada yer verilmekle yetinilmiştir. Ancak, kendilerinden alıntı yapılmamakla beraber, konu ile ilgili monografik eserlere ve ders kitaplarına da kaynakçada değinilmiştir.

Yazar Tunay Köksal
Yayınevi Adalet Yayınevi
Barkod 9786053004462
Cilt Durumu Ciltli
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Sert Kapak
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 408
Basım Tarihi Nisan 2011
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Nisan 2011
Ebat 17 X 25
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi