Tenten Cilt: 1 (Ciltli)

İki kitap bir arada.. Tenten Sovyetler'de ve Tenten Kongo'da.. Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada ...
-30%

Tenten Cilt: 1 (Ciltli)

ISBN:9786254492730
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Sert Kapak
Özel Fiyat 55,30 ₺ Regular Price 79,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%30 İndirim
Açıklama

İki kitap bir arada.. Tenten Sovyetler'de ve Tenten Kongo'da..

Yirminci yüzyıl Avrupa çizgi romanlarının en ünlüleri arasında sayılan Tenten’in Maceraları bütün dünyada bilinen ve zevkle okunan bir macera dizisi. Çizer George Remi, diğer ismiyle Hergé’nin başyapıtı sayılan bu çizgi roman heyecan, mizah ve ince ayrıntılarla dolu sayfalarıyla okurlarına dünyayı dolaştırıyor. 
Belçikalı bir gazeteci olan Tenten, köpeği Milu’yla birlikte çıktığı her tehlikeli serüvende kahramanca işlere imza atar. Dünyanın her yerine, hatta Ay’a bile gider. Düştüğü tehlikeli durumlardan zekâsı ve şansıyla kurtulur. Dizinin farklı kitaplarında Tenten’e alaycı ve kaba kişiliğiyle Kaptan Haddok, icatlarıyla Profesör Turnösol ve sakar dedektifler Dupond ve Dupont eşlik eder.
Gerçek ya da kurgusal bir mekânda, mükemmel ayrıntılarla anlatılan serüvenler Hergé’nin kusursuz çizgileriyle birleşerek bir çizgi romandan fazlasını veriyor. 

 

Yazar Herge
Yayınevi Alfa Yayınları
Barkod 9786254492730
Cilt Durumu Ciltli
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Sert Kapak
Türü Renkli - Resimli
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 126
Basım Tarihi Nisan 2021
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Nisan 2021
Ebat 19,5 X 26,5
Çevirmen Sema Kuray
Grafiker Elif Çepikkurt
Yorumlar