Tek Öğrencili Okul

Bernie, Marnover İlkokulu’na gelen ilk öğrencidir. Ne yazık ki, aynı zamanda okula gelen TEK öğrencidir de ve çok geçmeden kendini bir okul kurtarma savaşının içinde bulur. Ama Mar...
-35%

Tek Öğrencili Okul

ISBN:9786053488170
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 7,80 ₺ Regular Price 12,00 ₺
5 İş Günü İçinde Kargoda
%35 İndirim
Açıklama

Bernie, Marnover İlkokulu’na gelen ilk öğrencidir. Ne yazık ki, aynı zamanda okula gelen TEK öğrencidir de ve çok geçmeden kendini bir okul kurtarma savaşının içinde bulur. Ama Marnover İlkokulu’nun geleceğini Bernie kurtarabilecek midir?

Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalar, ilk okuduğumuz kitapların okuma ya da okumama alışkanlığının temelini oluşturduğunu ortaya çıkarmıştır. Kolay anlaşılan, okumayı keyifli bir oyun haline getiren, soyut düşünmeye ve hayal gücüne katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini sağlamlaştırırken çocukların yaşlarına uygun olmayan bir anlatıma sahip, hayal güçlerini geliştirmelerine katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışkanlığına yol açmaktadır. Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak, okuma eylemlerini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan bu seri, 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.

Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

Yazar Jon Blake
Yayınevi Martı Çocuk
Barkod 9786053488170
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 112
Basım Tarihi Mayıs 2016
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Mayıs 2016
Ebat 13 X 20
Çevirmen Semih Koç
Editör Gamze Tuncel Demir
Resimleyen Tony Ross
Yorumlar