-%25
Bugün 620 kisi bu ürünü görüntüledi

Ted Gibi Konuş

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
71,25 ₺ 95,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

175 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

4 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  iletişime katkı sağlayacaktır
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Hayatınızın herhangi bir yerinde sunum yapacaksınız mutlaka kitaplığınızda bulunmalı
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Birileri yapıyorsa herkes yapabilir yeter ki potansiyelinizi keşfedin ve kendinize güvenin. teori ve pratik bir arada. Sunum tavsiyeleri verirken bir yandan da özgüven aşlıyor.
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  işim üzerinde çok etkisini gördüm.TED gibi konuşarak farkını göster

4 madde

Göster sayfa başı

Teknoloji, Eğlence ve Dizayn sözcüklerinin baş harflerinden adını alan TED konferanslarının gördüğü ilgi bütün dünyada artarak sürüyor. "Paylaşmaya değer fikirler" sloganıyla anılan, insanları bu denli etkileyen 18 dakikalık TED konuşmaları internette 4 milyardan fazla izlendi. Peki niçin? Bu kadar çok insanı bu kadar etkileyen konuşmaların sırrı ne? Etkili, ikna edici, ilham veren bir sunum yapmak için en çok neye gereksinim duyarız? Yetenek? 

Hayır, bildiğiniz gibi değil. Topluluk önünde konuşmak o kadar da korkutucu değil. Carmine Gallo'nun, Wall Street Journal çoksatar listesine girmiş bu kitabı, 100'den fazla TED konuşmasının çözümlemesi, TED'in en sevilen konuşmacılarıyla söyleşiler, psikoloji, nörobilim ve iletişim uzmanlarının görüşlerini bir araya getiriyor. 

 • Son 30 gün içindeki en düşük fiyat : 47,60 ₺
 • Ürün Kodu: A.161882
 • Yazar: Carmine Gallo
 • Yayınevi: Aganta Kitap
 • Barkod: 9786059851558
 • Cilt Durumu: Ciltsiz
 • Kağıt Türü: 1. Hamur
 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 280
 • Basım Tarihi: Ocak 2015
 • Kaçıncı Baskı: 23.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Eylül 2022

TED Gibi Konuş Kitabı

Teknoloji, Eğlence ve Dizayn kelimelerin baş harflerinden adını alan TED konferansların duyulan ilgi, tüm dünyada her geçen gün artmaktadır. ‘’ Paylaşmaya değer fikir ‘’ sloganıyla anılan ve izleyenleri bu denli etkileyen TED konuşmaları, internet ortamında dört milyondan fazla izleyici kitlesine ulaşmıştır. İzleyenleri bu denli etkileyen konuşmacıların sırları, etkili, ikna edici ve ilham verici sunum yapmanın püf noktalarını TED Gibi Konuş kitabında bulabilirsiniz. Hikâye Anlatıcısının Sırrı kitabıyla da büyük beğeni toplayan Carmine Gallo, Wall Street Journal çok satanlar listesine giren TED Gibi Konuş kitabında 100’den fazla TED konuşmasının çözümlemesine, TED’in en sevilen konuşmacılarıyla yapılan söyleşilere ve iletişim, psikoloji ve nörobilim uzmanlarının görüşlerine yer vermiştir.

Beden Dili kitabı gibi kişisel gelişim kategorisinin en çok satan kitapları arasında yer alan TED Gibi Konuş kitabının kısa özeti ve konusu, kitaba ilgi duyanlar tarafından oldukça merak edilmektedir.

TED Gibi Konuş Kitabının Konusu ve Kısa Özeti

Yirmi birinci yüzyılın para birimi, fikirlerdir. Ayrıca fikirler, hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olan en büyük etmendir. TED Gibi Konuş kitabını okuyarak başarılı bir sunumun nasıl olması gerektiğine dair tüyolar öğrenebilirsiniz. En iyi TED konuşmacılarının kullandığı teknikler ve yöntemler, herhangi bir sunumu daha dinamik bir hale getirebilir ve kitleleri harekete geçirebilir.

100’den fazla TED konuşmasının çözümlemesini yapan TED Gibi Konuş kitabını satın alarak topluluk önünde konuşma konusunda özgüven sahibi olabilirsiniz.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi