-%35
Bugün 220 kisi bu ürünü görüntüledi

Tanrılar Okulu

1. Hamur
Kapak: Karton
55,25 ₺ 85,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

90 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Hayat; tıpkı bana yaptığı gibi, sizi de, bir mengenede soluğunuz kesilinceye kadar sıktığında, sizi içinden çıkamayacağınız hayal kırıklıklarına uğrattığında ve hiç bir çıkışyolu bulamadığınızda... işte ancak o zaman bu Kitap, biranda elinize geçecek ve sizi bulacaktır. Böylece Bireysel Devrim'iniziçin, bir insanın hayal edebileceği en büyük maceraya hazırolduğunuzu bileceksiniz: Bütünlüğün üzeve yolunu kaybettiğiniz cennetinize yeniden kavuşmak.

Oluş'umuz yaşamımızı yaratır.
Dışdünyamın kalitesinin daha iyi ya da daha kötü olmasının benim temel sorumluluğum olduğunu, hayatımdaki tersliklerin ve bazen traji kolayların Oluş seviyeme bağlı olduğunu, ve bunların yalnızca, korkularımın, yıkıcı düşüncelerimin ve olumsuzca kurduğum hayallerimin maddeleşmişhalinden başka bir şey olmadığını farkettiğim andan itibaren, şikayet etmekten, başkalarını suçlamaktan, pişmanlık duymaktanya da kendime acımaktan vazgeçtim.
Bu Kitap, yolculuğumu sizlerle paylaşırken,her hangi bir şey öğretmeniyeti taşımıyor. Benim asıl amacım bir yol göstermek ve sizi kendi yolculuğunuz açıkmanız için zorlamak. Ancak bilmelisinizki, bu yol, tıpkı akıntıya karşı yüzen somon balığının izlediği yol gibi kor kutucu olduğukadar muhteşem, zorolduğu kadar keyifli, yorucu, ama bir o kadar da gereklidir.

Düş ve gerçeklik bir ve aynı şeydir. 
Düşünüzü, dolayısı ile gerçeğin izi genişletecek 3 yöntem:

Korkularınızdan ve olumsuz düşüncelerinizden kurtulmak.

Düşmanınızı sevmek.

Zamandan bağımsız olmak.

-Stefano D'Anna-

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 474
  • Basım Tarihi: Ocak 2017
  • Son Basım Tarihi: Ocak 2017
  • Ebat: 16,5 X 23,5
Sağlam hikâyesi ve zengin üslubu ile edebiyatseverlerin de ilgisini çekecek bir kişisel gelişim kitabı Tanrılar Okulu. Her gün kişisel gelişim türü altında çıkan onlarca kitabın arasından sıyrılmasını sağlayan özelliği ise, yazarının hem bir akademisyen ve eğitmen, hem de bir iş insanı olması. Kendisine dayatılan gerçeklerle yetinmeyen, hayatın karşısına çıkardığı zorluklarla yüzleşme gücü bulan ve hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen özgür insanı naif bir dille kaleme alıyor yazar bu eserinde.

Okurlarımız Bunları da Beğendi