Tanrı'nın Alfabesi

Tanrı var mı? Tanrıya dair ortaya atılan deliller neler? Din felsefesinin yıllardır konusu olan bu sorulara farklı perspektiflerden bakmak isteyenler için yazılmış bu kitap hem ina...
-23%

Tanrı'nın Alfabesi

ISBN:9789753439817
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 24,64 ₺ Regular Price 32,00 ₺
Stokta yok
%23 İndirim
%23 İndirim
Açıklama

Tanrı var mı? Tanrıya dair ortaya atılan deliller neler? Din felsefesinin yıllardır konusu olan bu sorulara farklı perspektiflerden bakmak isteyenler için yazılmış bu kitap hem inançlılar hem de inançsızlar için din ve Tanrı kavramları hakkında yeni bir bakış açısı sunuyor.

“Akılcılığa en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde teizmin akılcı eleştirisini başarıyla yerine getiren çok güzel bir kitap…”

- Doç. Dr. Kerem Cankoçak

“Genç yazar Mehmet Mirioğlu'nun Tanrı sorununa ilişkin entelektüel birikimi, konuya hâkimiyeti, geleneksel tartışmalara olduğu kadar modern bilimsel verilere ilgisi yapıtı daha da değerli kılıyor.”

- Doç. Dr. Hasan Aydın

“Sunduğu muhteşem zenginlikteki materyali enerjik ve kolay anlaşılır anlatımıyla birleştirerek insanı sadece Tanrı konusunda değil, pek çok derin felsefi ve bilimsel tartışma konusunda da bilgilendiriyor, düşünmeye sevk ediyor.”

- Prof. Dr. Erdinç Sayan

“Mirioğlu oldukça zor bir konuyu oldukça ayrıntılı bir biçimde incelemiş ve irdelemiş. Böylesine zor bir işe genç yaşta cesaretle girişip büyük emek harcadığı için kendisini kutluyorum. Türkiye’de baskı altında olan ateist bakış açısının yayın dünyasında daha fazla yer alması önemlidir.”

- Prof. Dr. Örsan K. Öymen

Yazar Mehmet Mirioğlu
Yayınevi Kaynak Yayınları
Barkod 9789753439817
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 400
Basım Tarihi Kasım 2015
Son Basım Tarihi Kasım 2015
Ebat 13,5 X 23
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi