Superman Cilt 1 - Superman’in Oğlu

“Rebirth ile DC evreni yeniden doğuyor. DC Comics’in bütün dünyayı sallayan “Rebirth” efsanesi başlıyor.” BİZ KRYPTON'UZ Çelik Adam, onu evlat edinen gezegeni korurken haya...
-25%

Superman Cilt 1 - Superman’in Oğlu

ISBN:9789750841699
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 20,84 ₺ Regular Price 27,78 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

“Rebirth ile DC evreni yeniden doğuyor. DC Comics’in bütün dünyayı sallayan “Rebirth” efsanesi başlıyor.”

BİZ KRYPTON'UZ
Çelik Adam, onu evlat edinen gezegeni korurken hayatını kaybettiğinde, doğruluk ve adaletin ruhu da onunla birlikte sonsuza dek yitmiş görünüyordu. Ama arka planda olanları izleyen başka bir Superman vardı —yaşça daha büyük, daha bilge, daha tecrübeli— eşi Lois Lane ve oğulları Jonathan Kent ile birlikte.

Yok olmuş bir evrenden gelen bu mülteci şimdi saklandığı gölgelerden çıkıp ölen benzerinin görevini üstlenmeye ve tekrar Dünya'nın en büyük kahramanı olarak gökyüzüne yükselmeye hazır.

Ama bu gerçeklikte Krypton'dan Dünya'ya yolculuk yapan hayatta kalmış tek varlık o değil.

Eradicator diye bilinen makine zihin, El Hanedanı'nın izinin peşinde ve ona programlanmış talimat, koruması emredilen Krypton genomundan başka hiçbir yaşam formunun hayat hakkına değer vermiyor, bu canlı Kal-El'in kanını taşısa bile.

Superman'in oğlu yeni gelişen güçlerini zamanında kullanmayı başararak insanlığının yok edilmesine direnebilecek mi? Yoksa annesinin dünyasının küllerinden yükselecek Yeni Krypton'da yeniden mi doğacak?

DC'nin çok satan Rebirth girişiminden ihtişamla gelen SUPERMAN CİLT 1: SUPERMAN'İN OĞLU, Çelik Adam için yeni bir dönemi başlatıyor. Bu cilt size çok sevilen hikâye anlatıcıları PETER J. TOMASI, PATRICK GLEASON, DOUG MAHNKE, JORGE JIMENEZ, MICK GRAY, JAIME MENDOZA,
JOHN KALISZ, WIL QUINTANA ve ALEJANDRO SANCHEZ tarafından sunuluyor ve #1-6 sayıları ile “SUPERMAN REBIRTH” özel sayısını bir araya getiriyor.

"Görkemli bir görsel şölen her zaman Superman'in cazibe unsurlarından biridir ama aile dinamikleri mbu macerayı gerçekten sürükleyici bir hikâyeye dönüştürüyor." - A.V. Club/The Onion

"Peter Tomasi ve Patrick Gleason bu kitapla çok özel bir eser yaratmışlar." - Nerdist

"SUPERMAN, geri kalan kahramanlardan katbekat daha iyi." - Newsarama

"Dürüst, samimi bir hikâye, bu Superman ailesine bayılacaksınız." - IGN

Yazar
Yayınevi Yapı Kredi Yayınları
Barkod 9789750841699
Orijinal Adı Superman Vol. 1: Son of Superman
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 176
Basım Tarihi Şubat 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Şubat 2018
Ebat 16 X 24
Resimleyen Patrick Gleason
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi