Sultan Selahaddin El Kürdi

Tarih konusundaki ustalığını edebiyatçı kimliğiyle birleştiren Reha Çamuroğlu, bir kez daha şaşırtıcı bir romanla. Çıkıyor okurlarının karşısına. Bu kez haçlı seferlerini ve sult...
-73%

Sultan Selahaddin El Kürdi

ISBN:9789752899636
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 6,90 ₺ Regular Price 26,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%73 İndirim
Açıklama
Tarih konusundaki ustalığını edebiyatçı kimliğiyle birleştiren Reha Çamuroğlu, bir kez daha şaşırtıcı bir romanla. Çıkıyor okurlarının karşısına. Bu kez haçlı seferlerini ve sultan Selahaddin'i ele alan Çamuroğlu, tarihin insana olduğu kadar insanın da tarihe olan etkisini anlatıyor. Haçlı Seferleri'ne karşı durmanın yanı sıra İslam dünyasının birliğini kurmayı da amaçlayan Selahaddin, tarihin en kritik dönemlerinden birini simgeliyor.
Bu roman, bir savaşçının ve bir devlet adamının olduğu kadar bir âşığın da romanı. Kişisel hayatın acıları, ihanetleri ve dostluklarını gözden kaçırmayan Reha Çamuroğlu'nun usta kalemi tüm bunların izini sürerken, insan yaşamına ilişkin sırları da aydınlatıyor.
Sultan Selahaddin El Kürdi, bir insanın  olduğu kadar bir toplumun, bir dönemin romanı ve tarih okurları ile edebiyat : okurlarını bir kez daha birleştiriyor.
Yoğun bir tanıtım ve reklam kampanyası düzenlenecektir !..
Büyük gazetelerde röportaj,kitap eklerinde tanıtım ve görsel medyada yer alacaktır.
Yazar Reha Çamuroğlu
Yayınevi Everest Yayınları
Barkod 9789752899636
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 352
Basım Tarihi Aralık 2011
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Aralık 2011
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi