Sporda Zihinsel Antrenman (Bir Adım Önde)

Başarılı sporcular, pozitif tavır ve davranışlarını devam ettirebilen sporculardır. Bir sporcunun başarısının temelini yüksek seviyede kişisel motivasyon oluşturur. Bunun üzerine g...
-10%

Sporda Zihinsel Antrenman (Bir Adım Önde)

ISBN:9786059440998
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 18,00 ₺ Regular Price 20,00 ₺
Stokta yok
%10 İndirim
%10 İndirim
Açıklama

Başarılı sporcular, pozitif tavır ve davranışlarını devam ettirebilen sporculardır. Bir sporcunun başarısının temelini yüksek seviyede kişisel motivasyon oluşturur. Bunun üzerine gerçekçi hedefler, uygun konsantrasyon, iyi derecede duygu kontrolü ve stres ile başa çıkma becerisi de eklendiği zaman diğerlerinden her zaman bir adım önde olunacağı kesindir. 

Saydığımız bütün bu özellikleri gerçekleştirmek için sporcuların zihinsel olarak kendilerini keşfetmeleri ve becerileri üzerine uzun süren antrenmanlar yapmaları gerekir. Sporculuk yaşamına küçük yaşlarda başlamış bireylerde branşa özgü becerilerin gelişimi uzun süren antrenmanlar sonunda gerçekleşir. Sporcunun temel hareketleri uzman düzeyde yapması için çok çalışması ve binlerce kez tekrar gereklidir. Ancak bu becerilerin iyi bir şekilde devam ettirilmesi ve istenilen üst düzey performansın her müsabakada sergilenmesi zihinsel kontrol ve hazırlık gerektirmektedir. İşte bu kitap bu konuda sporculara çok değerli yardımlar ve bilgiler sunmaktadır.

Yazar Rıdvan Ekmekçi
Yayınevi Detay Yayıncılık
Barkod 9786059440998
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 168
Basım Tarihi Eylül 2017
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Eylül 2017
Ebat 14,5 X 21,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi