Sosyal Medya Savaşları

Kendi Savaşını Başlat! Kendi Savaşının Kumandanı ol! Çok kısa bir sürede salgın gibi yayıldı sosyal medya. Hangi inançtan, kültürden, yaştan ve gelir grubundan olursa olsun, ...
-25%

Sosyal Medya Savaşları

ISBN:9786051510668
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 9,75 ₺ Regular Price 13,00 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Kendi Savaşını Başlat!

Kendi Savaşının Kumandanı ol!

Çok kısa bir sürede salgın gibi yayıldı sosyal medya. Hangi inançtan, kültürden, yaştan ve gelir grubundan olursa olsun, herkese bir yer vardı sosyal medyada. Hangi restoranda yemek yediğimizi, düğün fotoğraflarımızı, çocuğumuzun ilk adımını paylaşmaya başladık. Hepimiz çok sevdik sosyal medyayı. Zamanla iş, aile ve özel hayatımıza olumsuz etkilerinin olduğunu da gördük.

Tunus, Mısır, Libya gibi ülkelerde yaşanan olaylardaki etkisini hep birlikte izledik. Bunun adına "Arap Baharı" dedi birileri. Aslında bu tam olarak I. Sosyal Medya Savaşları'ydı.

Fark etmesek de her gün yeni bir savaş başlıyor sosyal medyada. Bazıları kişiler, bazıları gruplar, bazıları şirketler, bazılarıysa da ülkeler arasında.

Sosyal medyayı kimler hangi amaçlarla kullanıyor? 

Kişisel ya da kurumsal hesapların en etkin kullanımı nasıl olmalı?

Marka değeri nasıl kazandırılır? 

Sosyal medya adamı nasıl vezir, nasıl rezil eder?

Ümit Sanlav'ın kaleme aldığı bu eser; her gün yaşanan sosyal medya savaşlarını anlamanızı, saldırı ve savunma tekniklerini öğrenmenizi sağlayacak rehber niteliğinde bir eser. Yaptığınız her paylaşım belki klavyenizden çıkan bir kurşundur.

Yazar Ümit Sanlav
Yayınevi Hayat Yayınları
Barkod 9786051510668
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 168
Basım Tarihi Ocak 2014
Son Basım Tarihi Ocak 2014
Ebat 13,5 X 21
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi