Silahsız Savaş

Ne söylediğin değil, nasıl algılandığın önemli... Silah yok ve bu senin savaşın! Son dönemde adını sıkça duyduğumuz algı operasyonlarının bilimsel temelleri ne? İnsan beyni ne z...
-30%

Silahsız Savaş

ISBN:9786052964637
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 15,40 ₺ Regular Price 22,00 ₺
2 İş Günü İçinde Kargoda
%30 İndirim
Açıklama

Ne söylediğin değil, nasıl algılandığın önemli... Silah yok ve bu senin savaşın!

Son dönemde adını sıkça duyduğumuz algı operasyonlarının bilimsel temelleri ne? İnsan beyni ne zamandan bu yana hükümetler, politikacılar ve markalar tarafından yönetilebiliyor? Türkiye Algı Merkezi Başkanı İletişim Danışmanı ve Stratejist Cem Bağcı'nın bu kapsamlı araştırması, dünya ve Türkiye'nin yakın siyasi tarihini mercek altına alarak yaşanan algı savaşlarını, algı ve itibar yönetimi stratejilerini, kitlelere yönelik zihinsel yönlendirmeleri, kitlesel hipnozları, komplo teorilerinden farklı olarak, tarihi ve bilimsel kanıtlarla gözler önüne seriyor.

Einstein “3. Dünya Savaşı'nın nasıl olacağını bilmem ama dördüncüsü taşlar ve sopalarla yapılacak.” demiş. Yazar Cem Bağcı ise 3. Dünya Savaşı'nın aslında çoktan başladığını, bu savaşın silahlarla, bombalarla, kurşunlarla değil, kitleleri yöneterek, yönlendirerek ve beyinlerini kontrol altına alarak yapıldığını iddia ediyor.

Yazar Cem Bağcı
Yayınevi Cinius Yayınları
Barkod 9786052964637
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 191
Basım Tarihi Aralık 2017
Kaçıncı Baskı 2.Baskı
Son Basım Tarihi Aralık 2017
Ebat 13 X 19,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi