Sherlock Holmes'un Maceraları

Sherlock Holmes’un Maceraları, edebiyat tarihinin en meşhur dedektifinin ilk maceralarından oluşuyor. Sherlock Holmes’un “Bohemya’da Skandal”, “Kızıl Saçlılar Kulübü” ve “Beş Porta...
-35%

Sherlock Holmes'un Maceraları

ISBN:9786051416670
Kağıt:1. Hamur
Kapak:karton
Özel Fiyat 18,85 ₺ Regular Price 29,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%35 İndirim
Açıklama

Sherlock Holmes’un Maceraları, edebiyat tarihinin en meşhur dedektifinin ilk maceralarından oluşuyor. Sherlock Holmes’un “Bohemya’da Skandal”, “Kızıl Saçlılar Kulübü” ve “Beş Portakal Çekirdeği” gibi en ünlü vakaları, Sidney Paget ile W.H. Hyde’ın çizimleriyle birlikte Maceralar’da hayat buluyor. Everest Yayınları’nın Dünya Klasikleri dizisi kapsamında yayımlanan bu cilt, öykülerin Strand Magazine’deki özgün hallerini esas alan, eksiksiz bir baskı.

“Sherlock Holmes ondan hep ‘kadın’ diye bahseder. Onu başka bir isimle andığını nadiren duymuşumdur. Holmes’un gözünde o, kendi hemcinslerinin tamamından daha üstündür. Irene Adler için aşka benzer duygular beslemiyordu... Bana kalırsa o, dünyanın görmüş olduğu en mükemmel akıl yürütme ve gözlem yapma makinesiydi; ancak bir âşık olarak, yanlış bir konuma yerleştirirdi kendini.”

Yazar
Yayınevi Everest Yayınları
Barkod 9786051416670
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 315
Basım Tarihi Eylül 2013
Kaçıncı Baskı 2.Baskı
Son Basım Tarihi Ekim 2013
Ebat 21 X 14
Çevirmen Berrak Göçer, Kaya Genç
Yayına Hazırlayan Mustafa Çevikdoğan
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi