Seyahat Acentaları

  Bu çalışma daimi ikamet edilen yer ile konaklama yapılacak yer arasında bağlantıyı sağlayan ulaştırma faaliyetleri yani seyahat acentaları ve seyahat acentaları personeli ile ilg...
-15%

Seyahat Acentaları

ISBN:9789758644319
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 5,12 ₺ Regular Price 6,02 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%15 İndirim
Açıklama

  Bu çalışma daimi ikamet edilen yer ile konaklama yapılacak yer arasında bağlantıyı sağlayan ulaştırma faaliyetleri yani seyahat acentaları ve seyahat acentaları personeli ile ilgilidir. Seyahat acentaları iş ile ilgili ve çalışanların eğitim seviyelerinin yükselmesi ile rekabet ortamının minimum olabileceğini düşünülebilir. Çalışma turizm sektörünün bu önemli kuruluşlarının gerek ön lisans, lisans gerekse dışarıdan bu mesleğe yönelmek isteyen kişilere seyahat işletmelerinde çalışmak için uygulamaya yönelik hazırlık yapmak amacıyla hazırlanmıştır.
  Çalışma iki bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde seyahat acentası ile ilgili kavramlar, ikinci bölümde seyahat acentası personeli nitelikleri, görevleri ve kullanılan rezervasyon sistemleri hakkında bilgi verilmiştir. Dökümanlar faaliyet gösteren işletmelerden alınmış olup ekler bölümünde işlem sırasına göre ayrıntılı olarak gösterilmiştir.

Yazar Kolektif
Yayınevi Sakarya Kitabevi
Barkod 9789758644319
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 130
Basım Tarihi Haziran 2004
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Haziran 2004
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi