Seksen Günde Aşkıâlem

BİR KADIN, ÖZGÜVENİNİ NASIL KAYBEDER? CEVAP VERİYORUM: ERKEKLER YÜZÜNDEN! PEKİ NASIL KAZANIR? SADECE VE SADECE KENDİ ÇABASIYLA. Melis ve Muzaffer, o mutlu günlerinde aralarında g...
-30%

Seksen Günde Aşkıâlem

ISBN:9786053041177
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 26,60 ₺ Regular Price 38,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%30 İndirim
Açıklama

BİR KADIN, ÖZGÜVENİNİ NASIL KAYBEDER? CEVAP VERİYORUM: ERKEKLER YÜZÜNDEN!
PEKİ NASIL KAZANIR? SADECE VE SADECE KENDİ ÇABASIYLA.
Melis ve Muzaffer, o mutlu günlerinde aralarında görmek istedikleri konuklara, haftalarca konuşulacak bir skandal armağan etmişti. Zira Muzaffer, henüz nikâh masasına bile oturamamışken Melis’i terk edip gitti. Genç, güzel ve hem de akıllı Melis ne yapsın? 
Eşyalarını sattığı gibi vurdu kendini yollara.
Düğün günü terk edilecek kadar şanssız, dünya turunun ilk durağında efsanevi bir aşka yelken açacak kadar şanslıydı Melis. Atina’da başlayan aşk hikâyesi, bütün Avrupa’yı onunla gezecekti. Bazen kırgın, bazen coşkulu...
Atina, Yunan Adaları, Venedik, Roma, Paris, Lizbon, Barselona ve Londra bu büyük aşkın şahitleri olacak, Melis’e hem yeni dostlar hem şahane maceralar kazandıracaktı.
“Avrupa’yı gezmek istiyorum ama bütçem yetmiyor.”
“Ah, ah! Dünya turuna çıkmayı çok isterdim ama zamanım yok.”
Artık bu bahaneler size engel değil. Hem hesaplı hem zamanınızı harcamayan bir dünya turu için siz de Seksen Günde Aşkıâlem’i elinize alın ve Melis’le birlikte yola çıkın. Evinizin rahat koltuğunda ya da cadde üstü bir kafede... Belki de bir belediye otobüsünde. Kemerlerinizi bağlayın ve bir kadının küllerinden doğmasına, bu zamanın masalına eşlik edin. Sizi temin ederiz ki, hayatınızın en güzel seyahati olacak.
Bağdat Caddesi Güzeli ile kalplerde taht kuran Ender Aksu’dan kadınlığa, kadınların gücüne, kadın dayanışmasına, hayata, eğlenceye ve güzelliğe eşsiz bir övgü.

 

Yazar Ender Aksu
Yayınevi Artemis Yayınları
Barkod 9786053041177
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 380
Basım Tarihi Ekim 2016
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Ekim 2016
Ebat 13,5 X 21
Yayın Yönetmeni Ilgın Sönmez
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi