Şekerfare

YIRTMAK YA DA YIRTAMAMAK, İŞTE BÜTÜN MESELE BU! Mevcut hayatından içi şişenler, ünlü ve zengin olup yırtmak isteyenler, hedefi hızlıca 12’den vurmayı kafaya koyanlar, sizleri bu...
-76%

Şekerfare

ISBN:9786051712772
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 6,90 ₺ Regular Price 29,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
%76 İndirim
Açıklama

YIRTMAK YA DA YIRTAMAMAK, İŞTE BÜTÜN MESELE BU!

Mevcut hayatından içi şişenler, ünlü ve zengin olup yırtmak isteyenler, hedefi hızlıca 12’den vurmayı kafaya koyanlar, sizleri buraya alalım lütfen!
Kocan Kadar Konuş ve Kocan Kadar Konuş Diriliş romanlarının yazarı Şebnem Burcuoğlu, ilkbaharı Alfa Yayınları’ndan çıkan yeni romanı Şekerfare ile selamlıyor!

Merhaba, ben Şükran Tanay. İsmim tanıdık geldi mi? Gelmedi tabii, nereden gelecek. Hafızanızı hiç boşuna zorlamayın, beni tanımıyorsunuz. Ben de ünlü ve zengin olma hayaliyle yırtmaya çalışıp yırtamayan milyonlarca insandan biriyim sadece.

Her şey Şekerfare isimli hikâyemi bir film şirketine sattığım gün başladı. Düşünsenize, yazdıklarım film olacak, ben de ünlü olup çılgın gibi para kazanacaktım. Boğazdaki yalıma gelen misafirlere “Çok rutubet oluyor” diye yalandan söylenip gittiklerinde verandada göbek atacaktım. Yengeç yiyip şampanya içecek, paparazziye yakalanırsam menajerimi arayıp fotoğrafları ellerinden aldıracaktım. 

Hayaller Kim Kardashian, gerçekler Şükran Nanay. O pırıl pırıl görünen film dünyasında başıma gelmedik şey kalmayınca Şekerfare isimli bir kitap yazıp yaşadıklarımı bir bir anlatayım dedim. Hem belki bu sefer kitaptan yırtarım, kim bilir?

 

 

 

Yazar Şebnem Burcuoğlu
Yayınevi Alfa Yayınları
Barkod 9786051712772
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 235
Basım Tarihi Nisan 2016
Son Basım Tarihi Nisan 2016
Ebat 13,5 X 19,5
Twitter https://twitter.com/alfakitap?lang=tr
Facebook https://www.facebook.com/alfakitap/
Instagram https://www.instagram.com/alfakitap/
Editör Esen Gür
Yayın Yönetmeni Mustafa Küpüşoğlu
Fotoğraflayan Fethi Karaduman
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi