Bugün 32 kisi bu ürünü görüntüledi

Beden Kitabı

1. Hamur
Kapak: Karton
55,98 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 69,98 ₺
Stokta Yok

175 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

Bedeninizin zekâsını keşfedin

Dünyanın en sevilen oyuncularından biri olan Cameron Diaz’dan sağlık ve hayat dersleri

“Şekli nasıl olursa olsun, onu sevseniz de ondan nefret de etseniz, yorgun ve bitkin ya da canlı ve enerjik de olsa vücudunuz sahip olduğunuz en değerli şey.

Ne yazık ki kadınlar olarak bizler sürekli daha güzel olmak, daha zayıf olmak, daha genç, daha seksi görünmek konusunda kendimizi baskı altında hissediyoruz. Oysa günümüz toplumunun kadınları olarak yapmamız gereken kendi güçlü yanlarımıza, kendi becerilerimize ve kendi güzelliğimize odaklanmak.

Ben doktor değilim. Sadece son on beş yılını vücudunun neler yapabildiğini öğrenerek geçirmiş ve bunun hayatımın en faydalı deneyimi olduğunu düşünen bir kadınım. Sizin de aynı şeyi yaşamanızı istiyorum.”

Elinizdeki kitap sayesinde beslenme hakkındaki temel bilgileri öğreneceksiniz, vücudunuz ve fiziğinizle ilgili bilgilerinizi derinleştireceksiniz ve iç disiplininizle tanışıp onu sağlamlaştırmak için zihninizle bağlantıya geçeceksiniz.

Çünkü beslenme, formda olma ve kendini tanıma sadece birkaç kelime değildir: Bunlar sizi daha güçlü, daha canlı, daha özgüvenli ve kendine saygılı bir kadına dönüştürecek araçlardır.

Şimdi bu kitabı elinize alın ve yeni hayatınızı keşfetmeye hazır olun!

“Diaz’ın verdiği mesaj son derece zekice: Bedeniniz sahip olabileceğiniz en iyi alet.”

Daily Beast

“Bu kitap bana hem neden şimdi yirmilerimdekinden daha iyi hissettiğimi hem de fiziksel ve zihinsel olarak güçlü olmanın önemini gösterdi.”

Rachael Ray

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 288
  • Basım Tarihi: Ekim 2017
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Ekim 2017

Okurlarımız Bunları da Beğendi