-%45
Bugün 218 kisi bu ürünü görüntüledi

Rağmenciler: Akacak Azim Damarda Durmaz!

1. Hamur
Kapak: Karton
15,95 ₺ 29,00 ₺

kargo_tarihi:2021-12-02-12Önsipariş Kargo Tarihi : 02 Aralık 2021

90 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

2 ARALIK’DA ÇIKIYOR!..

Hayatta iki türlü insan vardır: saydıcılar ve rağmenciler. Saydıcılar; şartlar daha farklı olsaydı, elinde daha iyi imkan olsaydı, başka biri olarak doğsaydı neler yapabileceğini anlatır. Saydıcıların söylenme sebebi, rağmencilerin başarı nedenidir. Rağmenciler kayıtsız ve şartsız mücadele insanıdır. “Yapamazsın” diyenlere rağmen, kendi korkularına rağmen, engelleyen ailelere rağmen, duyarsız eşlere rağmen, ayrımcılığa rağmen, yöneticilere rağmen, yoksulluğa rağmen buz kıran gemisi gibi ilerler.
Bu kitap rağmenci karakter ve kafa yapısını anlatıyor. Acıyı akılla işleyenlerin, zorluklara göğüs gerenlerin, yedi kez düşse de sırtı yere gelmeyenlerin hikâyeleri var. Yazar kritik bir sorunun peşinde: Mücadeleci insanlar, hayatın en acımasız zorluklarıyla nasıl başa çıkıyor? Dirençli, dayanıklı, yılmayan insanların zihni nasıl çalışır? Hayat üniversitesi, zorluklarla mücadele fakültesi, azmin zaferi anabilim dalından dersler alacaksınız. Hepimiz biraz rağmenciyiz. Siz nelere rağmen başardınız? İleri doğru koşarken sizi geriye çeken eller kimindi? Herkese ve her şeye rağmen tek bir hayalin peşindeyseniz, bu kitap sizin için. Kötü günlerde ruhunuzu yükseltip, size kim olduğunuzu hatırlatacak. Destek göremeyenler. Kendi göbeğini kesenler. Boyun eğmeyenler. Rağmenciler. Bu kitapta birleşin! “Yapamazsın” diyenlerden başka kaybedecek kimseniz yok. Dünyayı ne kapitalizm kurtaracak ne de sosyalizm, tek kurtuluş yolu var: Rağmenizm!

 

 • Kapak Türü: Karton
 • Türü: Renkli
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 232
 • Basım Tarihi: Aralık 2021
 • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Aralık 2021
 • Ebat: 13,5 X 19,5
 • Çok Yakında Tarih: 2021-12-02 00:00:00
 • Yayın Yönetmeni: Mustafa Küpüşoğlu
 • Grafiker: Emrah Yücel

Rağmenciler: Akacak Azim Damarda Durmaz! Kitabı

Mümin Sekman’ın yeni kitabı Rağmenciler: Akacak Azim Damarda Durmaz!, Aralık ayı itibariyle raflarda yerini almaya başlayacak. Her Şey Seninle Başlar kitabının yazarı Mümin Sekman’ın son çıkan kitabıyla da çok satanlar listesinde yer alacağı öngörülüyor.

Rağmenciler kitabını satın almak için tamadres’i tercih edebilir ve ön sipariş avantajından yararlanarak herkesten önce Rağmenciler kitabını okuyabilirsiniz.

Rağmenciler: Akacak Azim Damarda Durmaz! kitabına göre hayatta iki çeşit insan var: rağmenciler ve saydıcılar.  Saydıcılar; elinde daha farklı imkân olsaydı, şartlar daha farklı olsaydı, başka biri olarak doğsaydı gibi ihtimalleri düşünerek neler yapabileceklerini anlatırlar. Saydıcıların bu şekilde söylenmelerinin sebebi de rağmencilerin başarı nedenidir. Rağmenciler kitabında rağmenciler kayıtsız ve şartsız mücadele eden kişiler olarak tanımlanmıştır. Rağmenciler; ‘’ Yapamazsın ‘’ diyenlere rağmen, ayrımcılığa rağmen, kendi korkularına rağmen, duyarsız eşlere rağmen, engel olan ailelerine rağmen, yöneticilere rağmen buz kıran gemi gibi ilerler.

Rağmenciler: Akacak Azim Damarda Durmaz! Kitabı Ne Anlatıyor? Rağmenciler Kitabı Konusu

Rağmenciler kitabının konusu, rağmenciler karakter ve kafa yapısıdır. Rağmenciler kitabında yedi kere düşse dahi sırtı yere gelmeyenlerin, zorluklara göğüs gerenlerin, acıyı akılla işleyenlerin hikâyelerini bulabilirsiniz. ‘’ Mücadeleci insanlar hayatın en acımaz zorluklarıyla nasıl başa çıkıyor? ‘’ ve ‘’ Yılmayan, dayanıklı, dirençli insanların zihni nasıl çalışıyor? ‘’ sorularının peşinde koşan Mümin Sekman’ın Rağmenciler kitabını okuyarak hayat üniversitesi, zorluklarla mücadele fakültesi, azim zaferi anabilim dalından hayatınızı değiştirecek dersler alacaksınız.

Herkes biraz rağmencidir. Peki siz, kime ve neye rağmen neleri başardınız? Hedefinize doğru koşarken kim sizi geriye doğru çekti? Bu sorular üzerinde düşünmenize ve sorgulama yapmanıza yardımcı olacaktır. Her şeye ve herkese rağmen hayallerinin peşinde koşanların mutlaka okuması gereken bir kitap.

Rağmenciler kitabını satın alarak kötü günlerde ruhunuzu yükselterek size kim olduğunuzu hatırlatacak bir dost edinebilirsiniz.

Dünyayı ‘’ rağmenizm ‘’ kurtaracaktır.