Örgüt Kuramı, Örgüt Tasarımı ve Örgütsel Değişim (Ciltli)

Örgüt kuramını ve tasarımını değişim ekseninde tartışması bakımından benzerlerinden farklılaşan bu kitap, tüm konuların ve kavramların iş dünyasından örnek olaylar ile desteklendiğ...
-15%

Örgüt Kuramı, Örgüt Tasarımı ve Örgütsel Değişim (Ciltli)

ISBN:9786053446095
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Sert Kapak
Özel Fiyat 91,05 ₺ Regular Price 107,12 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%15 İndirim
Açıklama

Örgüt kuramını ve tasarımını değişim ekseninde tartışması bakımından benzerlerinden farklılaşan bu kitap, tüm konuların ve kavramların iş dünyasından örnek olaylar ile desteklendiği oldukça zengin bir anlatıma sahiptir.

Kitap üç temel kısımdan ve on dört bölümden oluşmaktadır. Örgüt ve çevresini konu alan birinci kısım; örgütsel etkililik, etik ve değişen küresel çevrede örgütlenme konuları etrafında toplanmaktadır. Örgüt tasarımına odaklanan ikinci kısım; örgütsel yetenekler, örgüt kültürü, teknolojisi ve yapısı gibi çok sayıda unsur ile birlikte örgüt tasarımını zengin bir çerçevede ele almaktadır. Üçüncü kısım olan örgütsel değişim ise örgüt yaşamının her aşamasında değişimin yönetimi, karar verme, teknoloji, inovasyon, girişimcilik, güç ve politika gibi kapsamlı bir içerik ile örgütlerde değişim olgusunu her yönü ile tartışmaktadır.

Gareth R. Jones’un yönetim alanında uluslararası üne sahip eseri Örgüt Kuramı, Örgüt Tasarımı ve Örgütsel Değişimhem iş dünyasının profesyonellerine hem de öğrencilere fayda sağlayacak bir kaynaktır.

Yazar Gareth R. Jones
Yayınevi Gazi Kitabevi
Barkod 9786053446095
Orijinal Adı Organizational Theory, Design, and Change
Cilt Durumu Ciltli
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Sert Kapak
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 510
Basım Tarihi Ocak 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Ocak 2018
Ebat 21,5 X 27,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi