Diğer Kategoriler

Black Friday | MuhteşemCuma’da Şahane Kitap İndirimleri

Sadece ülkemizde değil; tüm dünyada en büyük indirimlerin gerçekleştiği Black Friday indirimleri, kasım ayının son haftasında uygulanır. tamadres, %70’e varan indirimlerle kitapseverlerin en son çıkan kitaplardan en çok satan kitaplara en uygun fiyatlarla sahip olabilmesine olanak sağlıyor. Edebiyat kitaplarından yemek, felsefe, sağlık kitaplarına kadar pek çok kategoride uygulanacak efsane kitap indirimleriyle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

80’li yıllarda yaşanan ekonomik kriz nedeniyle mağazalarını kapatmak istemeyen işletmeciler, ellerinde kalan ürünleri satmak için büyük indirim kampanyaları düzenledi. Uygulanan bu indirim kampanyalarıyla Amerika’da pek çok dükkânın önünde uzun kuyruklar oluştu. Geleneksel bir hal alan bu kampanyalar Black Friday / Efsana Cuma olarak anılmaya başlandı. Günümüzde mağazaların yanı sıra e – ticaret siteleri de Black Friday günlerine ilgi gösteriyor.

tamadres de Black Friday indirim günlerinde yılın en büyük kitap indirimlerini uyguluyor. Kişisel gelişim kategorisinden çocuk kitapları kategorisine kadar pek çok kategorideki kitapları en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. İndirimli kitapların tamadres’indesiniz. 

Black Friday Kitap İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

Şükran Günü’nden sonraki ilk cuma günü başlayan Black Friday indirimleri, tüm dünya tarafından merakla ve ilgiyle takip ediliyor. Türkiye’de Black Friday 2021 yılında, 26 Kasım gününe denk geliyor. Ancak Black Friday kitap indirimleri, tek bir günle sınırlı değil. 26 Kasım’dan birkaç önce ve birkaç sonra da indirim yağmurları devam edecek. 

tamadres, Şahane Cuma yani Black Friday kampanyasıyla yılın en büyük kitap indirimlerine imza atacak. Muhteşem Cuma’da en çok satan kitaplar, en indirimli fiyatlarıyla kitapseverlerin kütüphanelerini dolduracak. En ucuz eğitim kitapları, Efsane Cuma indirimleriyle tamadres’te. 

Kitap indirimleri ile ilgili yapılan kampanyalar ve Black Friday indirimleri denildiğinde akla gelen sitelerin başında yer alan tamadres, farklı kategorilerde yer alan ve farklı yayınevi tarafından basılmış kitapları ve diğer ürünleri en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Mabbels ürünlerini indirimli olarak satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve değişik Mabbels kupalara yılın en büyük indirim fırsatlarıyla sahip olabilirsiniz.

Yeni yıl yaklaşırken de 2022 ajandaları satın alarak yeni yıla daha düzenli başlamak için bir adım atabilirsiniz. Sadece Black Friday günlerinde değil yılın her gününde yaptığı kampanya ve indirimlerle en uygun kitapları okurlarla buluşturmayı amaçlayan tamadres, üyelerinin sahip olmak istediği ürünlere rahatlıkla sahip olmalarına yardımcı oluyor. Her okuma kültürüne uygun kitapları bulabileceğiniz tamadres, yılın en büyük kitap indirimleriyle yüzlerce yayınevine ait binlerce kitabı en kısa zamanda elinize ulaştırıyor.