Moskova’da Bir Beyefendi

1922 yılında Kont Aleksandr İlyiç Rostov Bolşevik mahkemesi tarafından yargılanarak suçlu bulunur ve Moskova’daki lüks bir otelde ömür boyu göz hapsinde tutulmasına karar verilir. ...
-20%

Moskova’da Bir Beyefendi

ISBN:9786051921723
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 36,80 ₺ Regular Price 46,00 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%20 İndirim
TamAdres Yorumladı
Moskova’da Bir Beyefendi okurlarını Sovyetler Birliği’nin en hareketli yıllarına götürüyor. Bolşevik mahkemesi tarafından suçlu bulunan Kont Aleksandr İlyiç Rostov’a prestijli bir otelde ömür boyu ev hapsi cezası verilir. Ne var ki buradaki yeni hayatı önüne bambaşka bir dünya serecektir. Amerikalı yazar Amor Towles’un, uzun süre New York Times’ın çok satanlar listesinde kalan bu sıra dışı romanı sürükleyici anlatımıyla okurları içine çekmekte zorlanmıyor.
Açıklama

1922 yılında Kont Aleksandr İlyiç Rostov Bolşevik mahkemesi tarafından yargılanarak suçlu bulunur ve Moskova’daki lüks bir otelde ömür boyu göz hapsinde tutulmasına karar verilir. Hayatı boyunca hiç çalışmamış, sadece edebiyat ve sanatla ilgilenmiş bir aristokrat olan Rostov şimdi bir otel odasında yaşamak ve Sovyetler Birliği’nin en çalkantılı yıllarını pencereden izlemek zorundadır. Ancak hiç ummadığı bir şekilde bu daracık oda ona çok daha zengin bir dünyanın ve çok daha doyurucu ilişkilerin kapısını açacaktır. 

New York Times’ın çok satanlar listesinden uzun süre inmeyen Moskova’da bir Beyefendi mizahi dili, sağlam karakterleriyle yazın dünyasına yepyeni bir soluk getirecek.

Yazar Amor Towles
Yayınevi Hep Kitap
Barkod 9786051921723
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 552
Basım Tarihi Şubat 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Şubat 2018
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi