Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri

Günün birinde üç adam ormanda yürürken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına geçmeleri gerekiyordu. Peki, bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, d...
-30%

Maksimum Hafıza Öğrenme Teknikleri

ISBN:9786059789073
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 19,60 ₺ Regular Price 28,00 ₺
5 İş Günü İçinde Kargoda
%30 İndirim
Açıklama

Günün birinde üç adam ormanda yürürken karşılarına büyük ve vahşi bir nehir çıktı. Ama nehrin karşı kıyısına geçmeleri gerekiyordu. Peki, bunu nasıl başaracaklardı? Birinci adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Allah'a dua etti: "Allah'ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ver!" Allah ona uzun kollar ve güçlü bacaklar verdi. Böylece nehrin karşı kıyısına geçebildi saatlerce dalgalarla boğuşsa da. Bunu gören ikinci adam da Allah'a dua etti: "Allah'ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç ve gerekli aracı ver!"Allah ona bir tekne verdi ve o da nehrin karşı kıyısına geçmeyi başardı, ancak birkaç kez teknenin alabora olma tehlikesiyle karşılaştı.Tüm bu olan bitenleri izleyen üçüncü adam, dizlerinin üstüne çöktü ve Allah'a yalvardı: "Allah'ım, lütfen nehrin karşı kıyısına geçebilmem için bana güç, araç ve zekâyı ver!"Allah adamı bir bilgeye dönüştürdü… Bilge haritaya baktı. Nehrin biraz yukarısına doğru yürüdü ve köprüden karşıya geçti. Gücünüz (beyin potansiyeliniz) yerinde olabilir bununla birlikte doğru araçları (öğrenme teknikleri) ve zekânızı (maksimum hafıza) kullanmayı biliyorsanız, başarıyı ve mutluluğu elde edebilirsiniz. Zayıf hafıza yoktur, eğitilmemiş hafıza vardır. 'Maksimum Hafıza ve Öğrenme Teknikleri' kitabımız bir başucu niteliğinde olup, matematik, yabancı dil ve birçok ders örnekleriyle ilgili bilgileri daha kalıcı ve eğlenceli bir şekilde hafızanıza alabilmenizi sağlıyor. Daha başarılı olmak isteyen anne babalar, öğretmenler, öğrenci ve eğitim koçları, ALES, YGS, LYS, TEOG, KPSS, YDS gibi sınavlara hazırlananlar, bu konulara meraklı olan ve zamanını verimli kullanmak isteyen herkes bu kitaptan maksimum olarak faydalanabilir.Ezber bozan uygulamalar ve öğrenmeyi kolaylaştıran sıradışı yöntemler bu kitapta.

Unutmayın! Kullanılmayan bir hafıza gücü açılmamış bir paraşüt gibidir. O zaman zihin paraşütünüzü açmaya hazır mısınız?

Yazar Ferit Delen
Yayınevi Dolce Vita Yayınları
Barkod 9786059789073
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 352
Basım Tarihi Kasım 2017
Son Basım Tarihi Kasım 2017
Ebat 13,5 X 21
Editör Çiğdem Aktepe
Resimleyen Hilal Köse
Yayın Yönetmeni İbrahim Özbay
Grafiker Hakan Bayat
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi