KPSS 2016 ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Sevgili Öğretmen Adayları, Elinizdeki bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT-PDR) kapsamındaki soruları çözmek...
-30%

KPSS 2016 ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası

ISBN:9786053182153
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 14,58 ₺ Regular Price 20,83 ₺
Stokta yok
%30 İndirim
%30 İndirim
Açıklama

Sevgili Öğretmen Adayları,

Elinizdeki bu kitap, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Alan Bilgisi Testi (ÖABT-PDR) kapsamındaki soruları çözmek için gerekli bilgi, beceri ve teknikleri edinme ve geliştirme sürecinde siz değerli öğretmen adaylarımıza kılavuz olarak hazırlanmıştır.

ÖABT Psikolojik Danışma ve Rehberlik Tamamı Çözümlü Soru Bankası yayınımızda 35 testten oluşan 495 soru yer almaktadır. Kitap, çıkması olası soruların titizlikle incelenmesiyle ÖSYM formatına uygun sorular ve çözümleriyle bilgilerin açık ve anlaşılır olmasına dikkat edilerek hazırlanmıştır.

*Özgün,

*Güncel,

*Öğrenme ve öğretme tekniklerine uygun.

*Zaman kazandırıcı çözüm teknikleri içeren yapısıyla sınava hazırlanmada öncü bir kitap olma amacıyla da hizmetinize sunulmuştur.

Yoğun bir araştırma ve çalışma sürecinde hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi [email protected] adresini kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Geleceğimizi güvenle emanet ettiğimiz sizdeğerli öğretmenlerimizin hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimlerine katkıda bulunabilmek ümidiyle...

Yazar Kolektif
Yayınevi Pegem Akademi Yayıncılık
Barkod 9786053182153
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 344
Basım Tarihi Aralık 2015
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Aralık 2015
Ebat 19 X 27
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi