Kozmik Gezgin

o Yaşamın anlamı nedir? o Ruh arkadaşımı ne zaman bulacağım? o Öldükten sonra bana ne olacak? o Astrolojik kaderime bağımlı mıyım, onu değiştirebilir miyim? Tüm bunları bu kita...
-25%

Kozmik Gezgin

ISBN:9786055890216
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 32,25 ₺ Regular Price 43,00 ₺
5 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

o Yaşamın anlamı nedir?
o Ruh arkadaşımı ne zaman bulacağım?
o Öldükten sonra bana ne olacak?
o Astrolojik kaderime bağımlı mıyım, onu değiştirebilir miyim?
Tüm bunları bu kitapta bulacaksınız.

Ek olarak bu kitap, size kendi astrolojik haritanızı bir profesyonel gibi yorumlamasını öğreterek bu on iki haftalık yolculuğu kişiselleştirecek.
Kitapta, sizi zodyakın on iki burcunun her birinin arketip gücüne bağlayacak özel İbranice harfleri bulacaksınız. Bu güçlü simgeleri, göklerin enerjisine erişmek için anahtar olarak kullanarak hayallerinizi açığa çıkarabilecek ve astrolojik kaderinizin kısıtlamalarını aşabileceksiniz. Bu büyü sizi bir gizemciye dönüştürecek.

Astrolojinin yararı olduğuna dair bilimsel bir kanıt yoktur. Ama bu, astrolojinin işe yaramadığı veya döngüleri analiz etmede ve yaşamı anlamada iyi bir araç olmadığı anlamına gelmez. Hiç kimse sevginin nasıl işlediğini bilmez ama hepimiz sevgiye inanırız. Hiç kimse Tanrı'nın varlığını kesin olarak kanıtlamamıştır; yine de yeryüzü nüfusunun büyük bir kısmı güçlü bir şekilde Tanrı'ya inanmaktadır. Benim astrolojinin geçerliliği doğrultusundaki tutumumu, Alexander Graham Bell'in şu sözleri çok güzel özetlemektedir: "Bu gücün ne olduğunu söyleyemeyeceğim. Bütün bildiğim, onun var olduğudur."

Yazar Gahl Sasson
Yayınevi Butik Yayınları
Barkod 9786055890216
Orijinal Adı Cosmic Navigator
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 448
Basım Tarihi Mart 2009
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Mart 2009
Ebat 13,5 X 18
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi