Kokulu Cadde

Yiğit, Kuleli Caddesi'ndeki evlerini çok sevmektedir. Özellikle de tam karşılarındaki turta fabrikasından gelen kokuları... Fakat anne ve babası bu harika caddeden taşınmak ist...
-35%

Kokulu Cadde

ISBN:9786053483175
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 4,88 ₺ Regular Price 7,50 ₺
5 İş Günü İçinde Kargoda
%35 İndirim
Açıklama

Yiğit, Kuleli Caddesi'ndeki evlerini çok sevmektedir. Özellikle de tam karşılarındaki turta fabrikasından gelen kokuları... Fakat anne ve babası bu harika caddeden taşınmak ister. Yiğit onları durdurmak için bir şey yapabilecek midir?

Çocuk ve eğitim üzerine yapılan araştırmalara göre okuma yada okumama alışkanlığının temelini ilk oluduğumuz kitapların belirlediği ortaya çıkmıştır..Kolay anlaşılan okumayı keyifli bir hale getiren soyut düşünmeye katkıda bulunan kitaplar okuma alışkanlığının temelini oluşturuken çocukların yaşlarına uygunn olmayan bir anlatıma sahip hayal güçlerini geliştirnmeye katkı sağlamayan kitaplara yönlendirilmesi de okumama alışlkanlığına yok açmaktadır.

Bu araştırmanın sonuçlarından yola çıkarak Okford Üniversitesi tarafından hazırlanan ve okuma eylemini hem kalıcı hem de eğlenceli bir alışkanlık haline getirmeyi amaçlayan seri 150 kitap ve 4 ayrı okuma seviyesinden oluşmaktadır.

Pedagog Ayşen Oy tarafından çocuk ve ruh sağlığı gelişimi açısından uygun bulunmuştur.

Yazar Helena Pielichaty
Yayınevi Martı Çocuk
Barkod 9786053483175
Orijinal Adı Stinky Street
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 31
Basım Tarihi Haziran 2014
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Haziran 2014
Ebat 13,5 X 20
Çevirmen Çiğdem Köfüncü
Editör Gamze Tuncel
Yorumlar