-%35
Bugün 211 kisi bu ürünü görüntüledi

Kıyamet Park

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
18,85 ₺ 29,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

6 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  sonunda serinin son çıkan kitabını da okudum ve her zamanki gibi harika
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  paketleme güzel, kargo hızlı
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  Alper Kamu okumayi özlemisim çıktığını görünce hemen satın aldım henüz bitirmedim daha baslarındayım. kargo da iddia ettikleri kadar hızlıydı
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  alper kamunun maceraları kaldığı yerden devam ediyor bu macerasına da soluksuz eşlik ettim. eğlenceli ve oldukça sürükleyici bir seri bence Alper Canıgüz hep Kamu serisine devam etsiiinnn
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  heyecanla beklediğim bir kitaptı. diğer sitelere oranla oldukça uygun fiyata satın aldım ve daha önce aldığım hiçbir kitap elime bu kadar kısa sürede ulaşmadı.
 6. Yorumlayan : Gönderilme
  akıcı üslubu ve olay örgüsüyle iki günde bitirdim. paketleme ve kargo 10\10

6 madde

Göster sayfa başı

“Yakında dünya daha iyi bir yer haline gelecek çünkü ben daha iyi biri olacağım; ama önce halletmem gereken işler var.”

Mozart 5 yaşında beste yapıyordu, Alper Kamu cinayet çözüyor!

Lüks bir otelde gedikli bir gazeteci vahşice öldürülür. Böylece dünyanın en küçük dedektifinin hayatına renk gelir. Zanlılar arasında mekik dokurken, 8 yaşında tecrübeli bir rakibi vardır bu defa: Altan… şeytana pabucunu ters giydiren yeni nesil bir şeytan. Kahramanımız katili Altan’dan önce bulabilecek midir? Yoksa davayı, bahsi ve hayalî arkadaşlarını kaybedecek midir?
Kıyamet Park, sahici dehşet ile sahte şöleni biraraya getiriyor. Her sayfasında katilin gölgesini görecek, maktulün parfümünü duyacaksınız. Şöhreti ülke sınırlarını aşan Alper Kamu'ya bir kez daha hayran kalacaksınız. Tıkır tıkır işleyen kurgusu, hiç dinmeyen temposuyla Kıyamet Park bir kahkaha deposu. Türk edebiyatının müstesna müellifi Alper Canıgüz’den akıllara seza bir polisiye şaheseri daha!

Descartes ile Kansız Celal, Batı ile Doğunun bu iki büyük filozofu, düşünsel sistemlerinin merkezine yerleştirdikleri şüphe unsurunu farklı biçimlerde ele alıp çözümlüyor ve neticede ikisi de aynı sonuca varıyordu: Tanrı vardır, var olmalıdır. Frenk gururla ünlüyordu: Düşünüyorum öyleyse varım. Türk çocuğu, müdanasız, el yükseltiyordu: Sen varsan, ben de varım!

 

Alper Canıgüz, Bir Kamu Davası serisinin üçüncü kitabı Kıyamet Park ile sevenleriyle buluştu. Alper Kamu’nun maceralarına devam ettiği Kıyamet Park kitabı, gedikli bir gazetecinin öldürülmesini konu alıyor. Kıyamet Park kitabında Alper Kamu’nun bir de rakibi var: Altan. Alper Canıgüz’ün kaleminden çıkan harika bir polisiye eser Kıyamet Park, zaman zaman sizi kahkahalara boğarken zaman zaman da derin düşüncelere daldıracaktır. 

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 248
 • Basım Tarihi: Ekim 2021
 • Kaçıncı Baskı: 3.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Ebat: 12 X 20
 • Çok Yakında Tarih: 2021-10-04 00:00:00
 • Grafiker: Murat Yılmaz

Kıyamet Park Kitabı


Alper Canıgüz yeni kitabı Kıyamet Park kitabıyla sevenleriyle buluştu. Alper Kamu’nun maceralarına devam ettiği Kıyamet Park, Alfa Kitap etiketini taşıyor. Dört yıl aranın ardından yeni kitabıyla raflarda yerini alan yazar Alper Canıgüz, Alper Kamu kahramanını Bir Kamu Davası alt başlığıyla okurlarla buluşturdu. 2000 yılında Tatlı Rüyalar eseriyle adını duyuran yazar sessizliğini bozarak serinin üçüncü Alper Kamu romanını yayımlattı.

Bir Kamu Davası – Kıyamet Park kitabını satın almak için tamadres’i tercih edebilirsiniz. Hızlı kargo ve indirimli fiyat seçenekleriyle pek çok avantajdan yararlanarak Kıyamet Park kitabını satın alabilirsiniz.

Kıyamet Park Kitabı Ne Anlatıyor? | Kısa Özeti


Gedikli bir gazetecinin öldürülmesini konu alan Kıyamet Park kitabı, tıkır tıkır işleyen kurgusuyla okuru sarıp sarmalıyor. Psikolojik çözümlemeler ve psikolojiye yapılan atıflar okurun kitaba daha da bağlanmasını sağlıyor.

Zanlılar arasında mekik dokuyan Alper Kamu’nun bu cinayette bir rakibi var. 8 yaşındaki Altan… Alper Kamu, cinayeti Altan’dan önce çözebilecek mi? Yoksa davayı kaybedecek mi?

Sahici dehşet ve şöleni bir araya getiren Kıyamet Park kitabının her sayfasında katilin gölgesini görecek ve maktulün parfümünü duyacaksınız. Kıyamet Park kitabının ana kahramanı Alper Kamu’ya bu kitapta daha da hayran kalacaksınız. Bazen sizi kahkahalar boğan bazen de derin düşüncelere sevk eden kitap, çağdaş Türk edebiyatının en sevilen yazarlarından olan Alper Canıgüz’ün muhteşem kaleminden bir polisiye şaheseridir.

Eylül ayında raflarda yerini alan Kıyamet Park eseri, uygun fiyat seçenekleriyle tamadres’te. tamadres’in ayrıcalıklarından faydalanarak Kıyamet Park’ı satın alabilir ve kütüphanenizi zenginleştirebilirsiniz.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi