-%25
Bugün 3-14 kisi bu ürünü görüntüledi

2’nin Gücü

1. Hamur
Kapak: Karton
15,28 ₺ 20,37 ₺
Stokta Yok

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Puanınız

  
“Tony Sciré, güçlü kişisel ilişkilerden oluşan bir yatırım hesabı kurarak nasıl devasa bir kar payı kazanacağınızı gösteriyor ve değerli ilişkiler altyapınızı nasıl oluşturacağınızı anlatıyor.”
Rey Olsen, World Sports Group’un Başkanı
“2’nin Gücü’nde Tony sağlam müşteri ilişkileri kurmak için temel bescerileri ana hatlarıyla sunmakta ve bize uzun vadede müşterilerimizi nasıl elimizde tutacağımızı öğretmektedir. Sağduyulu yaklaşımı etrafımızdaki insanlarla günlük etkileşimlerimizi, yeni ilişkilere kapı açacak araçlara dönüştürmektedir. Bu kitap bizim satış yöneticilerimiz için zorunlu okuma listesindedir!”
Ken Nizolek, Jr., Başkan ve CEO, Prism Office Solutions
“Robert Louise Stevenson, ‘Herkes yaşamını bir şey satarak kazanır’ demişti. Satış yapmanın anahtarı, önce kişisel ilişkiler oluşturmaktadır. İnsanlar, sempati duydukları, sevdikleri kişilerden alım yaparlar. Scire, başarılı olmanıza yardımcı olabilecek insanların sizi sevmelerini nasıl sağlayabileceğinizi gösteriyor.” 
James-Paul Brown, Artiste Vineyards’ın Sahibi
“Gelin, tüm ilişkilerimizi bugüne kadar olduklarından daha iyi yapalım. O zaman yaşadığımız çevre, çalıştığımız yerler ve iş ortamlarımızı daha nazik, daha hoşgörülü yerler olacaktır.”
Tony Sciré, Yazar ve Konuşmacı

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 163
  • Basım Tarihi: Ağustos 2006
  • Son Basım Tarihi: Ağustos 2006
  • Ebat: 13,5 X 21

Okurlarımız Bunları da Beğendi