Kişisel Gelişim

1 -20 arası / Toplam 4051
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
-%20
Ürünü İncele
Hayata Meydan Okumak İçin Çak Bi Beşlik!
Mel Robbins Parola Yayınları
100,00 ₺ 125,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Bir Sonraki Kariyerinize Nasıl Ulaşırsınız
Dale Carnegie Salon Yayınları
103,20 ₺ 129,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Nasıl Düşünürsen Öyle Yaşarsın
Ali Bilir Timaş Yayınları
56,00 ₺ 70,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Kendini Bilme
Sırrı Akbaba Pozitif Yayınları
76,00 ₺ 95,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Milyarder ve Keşiş
Vibhor Kumar Singh Nepal Kitap
36,00 ₺ 48,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
İnatçı Ergen Çocuğunuza Sınır Koyma
Robert J. Mackenzie Yakamoz Yayınları
90,00 ₺ 120,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%20
Ürünü İncele
Sevgi Zekası
Muhammed Bozdağ Pozitif Yayınları
36,80 ₺ 46,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%25
Ürünü İncele
Kalbin Yolunda Oyunda Kal
Senem Kayacı İkiz Alev Yayınevi
90,00 ₺ 120,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

-%10
Ürünü İncele
Bütünlük Yolu
Martha Beck Serenad
138,60 ₺ 154,00 ₺
-%30
Ürünü İncele
Kadim Rune Sembol Kartları (Kutulu 36 Kart)
Güneş Gönülalan Adak Feniks Kitap
161,00 ₺ 230,00 ₺

24 Saat içinde Kargoda

1 -20 arası / Toplam 4051
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kişisel Gelişim Kitapları

Kişisel gelişim kitapları, kitap okuma hobinizi desteklerken aynı zamanda içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan nasıl kurtulacağınıza dair birtakım ipuçları sunar. Kişisel gelişim, başta büyük şehirlerde yaşayan ve kendini kimsesiz ve yalnız hisseden kişiler olmak üzere herkesin üzerinde durması gereken bir konudur. Kişinin kendisini tanımasına, niteliklerini belirleyerek hayatını yönetmesini ve kontrol etmesini sağlayan kişisel gelişim kitapları, başarı ve gelişim göstermenizi amaçlamaktadır.

Günümüzde insanlar hızlı ve kolay bir şekilde kendilerini geliştirmenin yolunu bulabilmektedir. Ancak herkes bu kadar şanslı değildir. Bazı kişiler stresten arınarak iç huzura kavuşmak için daha çok mücadele verir. En iyi kişisel gelişim kitapları, bu bireylerin kendilerinde eksik gördükleri alanları geliştirmelerine olanak sağlar. Böylece kişinin kendisiyle barışık ve mutlu bir hayat sürmesine yardımcı olur.

Bazı kişiler kişisel gelişim kitaplarını gereksiz, para tuzağı olarak görmektedir. Ancak durum hiç de öyle değil. En çok okunan kişisel gelişim kitapları yazarın hayat tecrübelerini aktaran, hayata bakışını anlatan ve okurun ufkunu genişletmeyi amaçlayan bir türdür. Okuyucuya farklı pencerelerden bakmayı göstererek farklı bakış açıları kazanmasına yardımcı olur.

Okuyucunun hayatında yeni kapılar açmasına destek veren en güzel kişisel gelişim kitapları, okuyucuyu harekete geçirir ve okuyucu sanki yazarla muhabbet ediyormuş gibi hisseder. Adete bir yaşam koçu olarak nitelendirilen kişisel gelişim kitapları sayesinde başarılı kişilerin zorlu yolları nasıl aştığını ve başarıya nasıl kavuştuğunu öğrenebilirsiniz.

Tamadres romandan derlemeye, şiirden araştırmaya pek çok türdeki kitapları kitapseverlerle buluşturmaktadır. Tamadres’in kişisel gelişim kategorisindeki binlerce kitap arasından size en çok hitap edeni kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Kitaplarının Amacı Nedir?

Kişisel gelişim kitapları öncelikle kişinin kendisini tanımasını ve yapabileceklerini keşfetmesini amaçlar. Bu amaca ulaşmak içinse kişisel gelişim kitabı yazarları kendi hayatından örnekler sunar ve kendi tecrübelerini aktarır. Okunması gereken kişisel gelişim kitapları okuyarak bu amaçlara erişebilirsiniz. Hayatında bazı şeyleri değiştirmek isteyen, hayatından bir şeyler çıkarmak isteyen ya da daha başarılı olmak isteyen kişiler kişisel gelişim kitap önerilerini göz önünde bulundurmalıdır.

Kişilerin hayata bakışını değiştirmek, daha iyi bir yaşam felsefesi edinmesini sağlamak ve kendi iç dünyalarını keşfetmelerini sağlamak kişisel gelişim kitaplarının amaçları arasında yer alır.

Kişisel gelişim kitaplarının bu amaçlarına ulaşmak için hikayeden mektup türüne kadar geniş kitap yelpazesine sahip olan Tamadres’i ziyaret etmeniz gerekir. Uygun fiyatlı kişisel gelişim kitapları arasından dilediğinizi seçerek daha mutlu bir hayat için ilk adımı atabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Kitaplarının Faydaları

Kişiyi pek çok açıdan geliştiren kişisel gelişim kitapları, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapılarını aralar. Okudukça ruhsal açıdan gelişen kişiler, kendi potansiyellerini fark ederek hayatlarını ona göre şekillendirir. Kişisel gelişim kitaplarında yazar, kişinin kendi potansiyelini bulması için tavsiyeler verir ve kendi tecrübelerini aktarır.

Özellikle başarılı olmuş yazarların geçmişte kazandığı tecrübelerden oldukça faydalanan kişisel gelişim kitapları, kişinin şuan bulunduğu konuma nasıl geldiğini, bu süreçte verdiği mücadeleleri aktarır. Aynı zamanda benliğine odaklanarak kişinin kendisini keşfetmesine de yardımcı olur. Böylece kişi hayatına dair bir karar alırken daha özgüvenli davranabilir. 2021 kişisel gelişim kitapları, kişilerin sosyal ve duygusal dünyalarını yeniden yapılandırarak günlük ya da iş hayatında karşılaştığı problemleri ustaca çözmesine olanak sağlar. Bundan dolayı ruhsal veya fiziksel dünyasında problem olan kişilerin en iyi kişisel gelişim kitaplarına yönelmesi tavsiye edilebilir.

Kişisel Gelişim Kitapları Fiyatları

Kişisel gelişim kitaplarının insanların hayatlarına dokunmadaki başarısı göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun fiyatlarla karşılaşılmaktadır. Tamadres ayrıcalığıyla satın alacağınız kişisel gelişim kitapları mutluluk, başarı, özgüven, kariyer gibi farklı konularda yolunuza ışık tutacaktır.

Siz de Tamadres’in güvenli ve kolay alışveriş yöntemiyle kişisel gelişim kitabı satın alabilirsiniz. Satın almak istediğiniz kişisel gelişim kitabını kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve keyifli alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.