Kendine Yaslanan Dik Yürür

Geçmiş pişmanlıklarımız ve gelecek endişelerimiz içinde kıvranıp duruken, bir bakmışız ki farkında olmadan içimiz çok kalabalıklaşmış, kimseye tahammül edemez hale gelmiş ve kendi ...
-30%

Kendine Yaslanan Dik Yürür

ISBN:9786052237168
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 14,69 ₺ Regular Price 20,99 ₺
4 İş Günü İçinde Kargoda
%30 İndirim
Açıklama

Geçmiş pişmanlıklarımız ve gelecek endişelerimiz içinde kıvranıp duruken, bir bakmışız ki farkında olmadan içimiz çok kalabalıklaşmış, kimseye tahammül edemez hale gelmiş ve kendi hayatımızda kendimizi unutmuş bir halde yaşamaya çalışır haldeyiz. Bir saniye sonramızın garantisi yokken, ya geçmişe takılıp kalmışız, ya da gelecek kaygısı taşımaya devam edip hayatımızı farkında olmadan zorlaştırmaya öğrenilmiş çaresizlikler içinde devam ediyoruz.
Bugüne kadar beklentisiz hep yanınızda olan kendinize, hayatın zorlu süreçlerinde yardımcı olan kendinize, sizi her konuda destekleyen ve sizi yalnız bırakmayan kendinize, iyi günde ve kötü günde koşulsuz sizinle olan kendinize teşekkür ederek ve Kendinize Yaslanıp Dik Yürüyerek yola devam etmek için, 196 hatırlatıcı bilgi siz değerli okuyucularımla bu kitapta kaleme alınmış ve beğeninize sunulmuştur.
Çok uzun süredir ihmal ettiğiniz kendinize uğrama zamanı. Ne kadar yıpranmış olursak olalım, herkes kurtarılabilir bir yaşam sürme yetisine sahiptir.
Şunu hep hatılayalım; "Biz kimsenin kimsesi değil, biz kendimizin herşeyiyiz."

Yazar Kunter Kurt
Yayınevi Dorlion Yayınları
Barkod 9786052237168
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 159
Basım Tarihi Şubat 2018
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Şubat 2018
Ebat 13,5 X 21
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi