Kendi Everestinize Tırmanın (İMZALI)

İMZALI KİTAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR... Herkes Everest'e Tırmanamayabilir. Ama Herkesin Tırmanabileceği Bir Everest'i Vardır. ZİHİN HARİTASI HEDİYELİ… EVEREST DAĞINA TIRMANAN İL...
-30%

Kendi Everestinize Tırmanın (İMZALI)

ISBN:1486137100115
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 29,40 ₺ Regular Price 42,00 ₺
  ( 24 Saat İçinde Kargoda )
Sadece 3 adet kaldı
%30 İndirim
Açıklama

İMZALI KİTAPLAR STOKLARLA SINIRLIDIR...

Herkes Everest'e Tırmanamayabilir. Ama Herkesin Tırmanabileceği Bir Everest'i Vardır.

ZİHİN HARİTASI HEDİYELİ…

EVEREST DAĞINA TIRMANAN İLK TÜRK VE MÜSLÜMAN DAĞCI, AKUT BAŞKANI NASUH MAHRUKİ’DEN BİR KİŞİSEL GELİŞİM BAŞYAPITI!

Herkes Everest'e Tırmanamayabilir ama Herkesin Tırmanabileciği Bir Everest'i Vardır.
Hayatın İçinde Kendi Yerinizi Arayın.

Everest Dağına Tırmanan İlk Türk ve Müslüman Dağcı, Akut Başkanı Nasuh Mahruki'den Bir Kişisel Gelişim Başyapıtı! 

Yaşamımız her gün yaptığımız binlerce seçimden oluşuyor. Her seçim bir kapı açar ya da kapatır. Şimdi elinize bu kitabı aldınız ve alayım mı, almayayım mı diye düşünüyorsunuz. Karar verme durumundasınız. Sıkıcı bir kitap olabilir; boşuna para ve zaman harcamış olursunuz. Ama belki de yaşamınızı zenginleştiren önemli bir kaynağa sahip olursunuz.


Bu kitabı okuyarak ruhunuza özen göstermiş olacağınızı biliyorum. Hiç dağa tırmanmadım, dağa tırmanmakla hiç ilgilenmedim, şimdiden sonra ilgileneceğimi de sanmıyorum. Nasıl oluyor da dağa tırmanmayı büyük bir başarı olarak gören birinin yazdığı kitaptan bu kadar etkileniyorum?

Üniversite öğrencilerinin, öğretmenlerin, yöneticilerin ve anababaların okumasını niçin istiyorum? Bu kitabı okumak benim için ruhsal bir yolculuk oldu. Yaşanmamış yaşamlar dünyasındayız. Ya sen hayatı yaşarsın ya da hayat seni yaşar. İnsanların çoğu bunun farkında değil. Yanı konu benim dağa tırmanmam değil, konu yaşamımın hakkını vererek yaşamam. Ve bu dünyada büyük bir çoğunluğumuz yaşamadan ölüyoruz.

Kitap yaşarken yaptığımız seçimlerle ilgili. Yaşadığımız yaşamı seçiyoruz; hepsi bu. İnsan kendi yaşamını yaşamayı nasıl seçer? Olabileceğinin en iyisi olma yolunu nasıl seçer? İlk adım farkına varmaktır, ilk adımı atmak isteyenler için bu kitap önemli bir kaynak.

Bu kitapta, olabileceğinin en iyisi olmak isteyenlere gerçekçi altmış dört öğüt var. Unutmamak gerekir ki bu, kırk iki yaşında ve bugüne dek çok az insanın başarabileceği birçok şeyi başarmış bir insan tarafından kaleme alınmış bir kitap. Umarım bu kitabı okurken benim kadar haz alırsınız.

Doğan Cüceloğlu'nun önsözünden.

Yazar Nasuh Mahruki
Yayınevi Alfa Yayınları
Barkod 1486137100115
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 386
Basım Tarihi Mart 2021
Kaçıncı Baskı 1.Baskı
Son Basım Tarihi Mart 2021
Ebat 13,5 X 19,5
Yorumlar