Diğer Kategoriler

11.11 Kampanyası

Dünya çapında büyük yankı uyandırarak insanların alışveriş yapmak için beklediği yılın en büyük indirim fırsatı 11.11 Kampanyası için geri sayım başladı. 11.11 Kampanyası’na özel tamadres’te yüzlerce yayınevinde ve binlerce kitapta eşsiz indirimler var. En çok satan kitaplardan en sevdiğiniz yazarların imzalı kitaplarına kadar geniş ürün yelpazesinde 11.11 kitap indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Edebiyat kategorisi başta olmak üzere tüm kitap kategorilerinde ve kırtasiye ürünlerinde yılın en büyük indirim fırsatı için takviminizi 11.11’e ayarlayın. 

Her yaşa ve zevke hitap eden kitapları en uygun fiyatlarla ve en avantajlı şekilde satın almak için doğru zaman, 11 Kasım’dır. Bütçe dostu fiyatlarla kütüphanenizi zenginleştirebilir ve en son çıkan kitaplardan klasik kitaplara kadar pek çok ürüne uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. 

Çocuk kitapları, çizgi romanlar, romanlar, Türk ve dünya edebiyatı kitapları, eğitim kitapları, kişisel gelişim kitapları, yemek kitapları, sağlık tıp kitapları, kırtasiye ürünleri ve daha pek çok kategoride uygulanacak indirimlerle keyifle alışverişinizi yapabilir ve satın almak istediğiniz kitapları en uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Everest Yayınları’ndan Kırmızı Kedi Yayınları’na, Yapı Kredi Yayınları’ndan Alfa Yayınları’na yüzlerce yayınevinde %50’ye varan indirimler için tamadres’e üye olarak indirim ve kampanyalardan anında haberdar olabilirsiniz. Ayrıca pek çok kitabı tek fiyat ayrıcalığıyla satın alabilirsiniz. 

11.11 Kampanyası ve İndirimleri Nedir ve Ne Zaman Başlar?

11.11 indirim fırsatları, 1990’lı yıllarda düzenli ilişkiler olmayan dört Çinli öğrencinin birbirlerine şaka amaçlı hediye almalarıyla başlamıştır. Giderek gelenekselleşen bu harekete Yalnızlar Günü ( Singles’ Day ) adı verilmiş ve her 11 Kasım’da sevgili olmayanlar kendilerine hediye almaya başlamıştır. Günümüze kadar gelen 11.11 hareketini internet ortamına taşıyan ise, Alibaba.com’un kurucusu Jack Ma’dır. Her yıl Amerika’da kutlanan Black Friday çılgınlığının Çin’deki karşılığı olarak tanımlanabilen 11.11 Kampanyası, günümüzde de oldukça yoğun ilgi görüyor. 

tamadres, 11.11 kitap indirimleriyle nitelikli eserleri en uygun fiyatlarla okurlara ulaştırmayı amaçlıyor. 11 Kasım’da başlayan 11.11 kitap indirimleri, yoğunluğa ve talebe göre bir iki gün önce başlayıp bir iki gün geç sona erebilir. Her yıl 11 Kasım’da çılgın indirimlerle ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla giderebilirsiniz.

Kendinize hediye almak için doğum gününüzü ya da özel günleri beklemenize gerek yok. 11.11 Kampanyası kitap indirimlerinden kendinize hediye alabilirsiniz. Bu arada bekar/yalnız olmanıza da gerek yok. 

Hiçbir yerde bulamayacağınız indirimli ve kampanyalı kitaplar her zaman olduğu gibi tamadres’te. 11.11 Kampanyası’nın tamadres’indesiniz.