Bugün 211 kisi bu ürünü görüntüledi

Karanlık Büyü

1. Hamur
Kapak: Karton
87,00 ₺ Yayıncı Liste Fiyatı : 145,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

395 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

JANE BOYLE, BEYAZ ATLI PRENSİYLE EVLENMİŞ VE YUKARI DOĞU YAKA’DAKİ KALESİNE TAŞINMIŞTI. AMA MASALLARDAKİ MUTLU SONA FAZLA UZAKTI.

Talepkâr ve kontrol delisi kayınvalidenizin gerçek bir cadı olduğunu öğrendikten sonra sonsuza dek mutlu yaşamak gibi bir ihtimal söz konusu olamazdı. Üstelik bu cadı, sizin varlığından bile haberdar olmadığınız büyülü güçlerinizi çalmaya niyetliyse...  Jane, düğününden kaçmasının ardından Lynne Doran’ın pençelerinden  son anda kurtulmuş ve New York’ta saklanmaya başlamıştı.  Ama daha ne kadar saklanabilirdi ki? Jane, Lynne’in elde etmeyi en çok istediği şeyi öğrenir öğrenmez, harekete geçti. Böylece kayınvalidesini, kendisini avlamaktan vazgeçirmeyi umuyordu. Ne yazık ki Jane’in cesur planı onu cadıların inine, Doran ailesinin Park Bulvarı’ndaki gösterişli evine geri gönderecekti. Neyse ki aldatıcı bir büyü bulmuştu da sarışın mimar Jane’den, esmer Ella’ya dönüşmüştü. 
Ella, Jane’in yeni yeni filizlenen güçlerine ve tamamen farklı bir görünüme sahipti. Her ne kadar bir ölüm kalım mücadelesinin içinde de olsa, “Ella”nın da bir parça eğlenmeyeceğini kim söyleyebilirdi ki?

  • Kapak Türü: Karton
  • Yayın Dili: Türkçe
  • Sayfa Sayısı: 316
  • Basım Tarihi: Kasım 2016
  • Kaçıncı Baskı: 1.Baskı
  • Son Basım Tarihi: Kasım 2016

Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi