Kapitalizmle Yüzleşmek

“Kapitalizm eleştirisinden yana sıkıntımız yok. Ancak eleştiriyi yapan Philip Kotler olduğunda, kapitalizm şapkasını önüne alıp düşünmek zorunda!” - Financial Times Egemen si...
-25%

Kapitalizmle Yüzleşmek

ISBN:9786054584758
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 24,75 ₺ Regular Price 33,00 ₺
3 İş Günü İçinde Kargoda
%25 İndirim
Açıklama

“Kapitalizm eleştirisinden yana sıkıntımız yok. Ancak eleştiriyi yapan Philip Kotler olduğunda, kapitalizm şapkasını önüne alıp düşünmek zorunda!”

- Financial Times

Egemen sistemin kapitalizm olduğu çağımızda, ekonomik büyümenin yavaşladığı bir dönemden geçiyoruz. Servetin küçük bir azınlığın ellerinde olduğu, doğal kaynakların kısa vadeli kâr uğruna hor kullanıldığı ise kimsenin inkâr edemeyeceği yalın gerçekler. Hem gelişkin Batılı ekonomiler hem de gelişmekte olan ülkeler yoksulluk, yaygınlaşan otomasyon karşısında düşen istihdam, ağır bütçe açıkları ve çevresel maliyetler gibi sorunlarla boğuşuyor. Pazarlama ve yönetim gurusu Philip Kotler, Kapitalizmle Yüzleşmek’te sistemin küresel çapta karşı karşıya bulunduğu problemleri 14 maddede ele alarak, hem sorunların yapısını hem de çözüm önerilerini sıralıyor.

İktisat tarihinden, uzman görüşlerinden ve güncel verilerden beslenen elinizdeki kitap, sağlıklı ve sürdürülebilir bir ekonomik sisteme ulaşma yolunda önemli dersler içeriyor.

Yazar Phillip Kotler
Yayınevi Mediacat Yayıncılık
Barkod 9786054584758
Orijinal Adı Confronting Capitalism
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Orijinal Dili İngilizce
Sayfa Sayısı 260
Basım Tarihi Kasım 2015
Son Basım Tarihi Kasım 2015
Ebat 14,5 X 21,5
Çevirmen Taner Gezer
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi