Kampanyalar

Yayınevi Kampanyaları

Yazar Kampanyaları

Aylık-Haftalık Kampanyalar

Diğer Kampanyalar

Hobi & Kırtasiye Kampanyaları

Kitap Kampanyaları

En yeni çıkan kitaplardan en çok satan kitaplara kadar binlerce kitaba en uygun fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Kitap indirimlerinin de adresi tamadres, kitapseverleri ucuz kitaplarla buluşturuyor. Hızlı kargo, kolay ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlarla felsefe düşünce kitaplarına , edebiyat kitaplarına, eğitim kitaplarına sahip olabilirsiniz.

tamadres bünyesinde yer alan yüzlerce yayınevinde ve binlerce kitapta yılın bir günü değil, her günü indirim var. Her gün yenilenen kampanyalar ve indirimlerle sahip olmak istediğiniz tüm kitapları en ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Kitap setlerini indirimli fiyatlarla satın alma fırsatı yakalayabileceğiniz gibi indirimli eğitim kitaplarıyla da okuduğunuz bölüme ilişkin eserlerden faydalanarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Sürekli güncellenen kitap indirimleriyle aklınızdaki kitaba hemen sahip olun.

İndirimli Kitaplar

Yayınevlerinin en çok okunan kitapları, en yeni çıkan kitaplar, klasik Türk ve dünya edebiyatı kitapları, kişisel gelişim kitapları, gezi ve seyahat kitapları ve daha pek çok yayınevi ve yazarın kitaplarını en uygun fiyatlarla burada bulabilirsiniz. Kampanyalardan yararlanarak indirimli kitapları satın alabilirsiniz. tamadres okurlarına özel seçilen yayınevlerinde, birbirinden değerli kitaplarda, en çok okunan yazarların kitaplarında indirimli fiyatlardan faydalanmak için sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilir ve indirimleri kaçırmadan uygun fiyatlarla kitap satın alabilirsiniz.

Kitap İndirimlerinin Adresi tamadres

Kampanyalı kitaplar arasında klasik kitaplardan dünya edebiyatı kitaplarına, felsefe kitaplarından edebiyat kitaplarına , hobi kitaplarından eğitim kitaplarına kadar pek çok kitap yer almaktadır. Farklı zevklere ve ihtiyaçlara yönelik kitap indirimlerinden ve kampanyalarından haberdar olmak için bizi takip kalın. Her yaş grubuna ve zevke hitap eden kitaplar indirimli olarak kitapseverlere sunuluyor.

Kitap serilerinden özel ciltli kitaplara kadar tüm seçili ürünlerde özel indirim fırsatları, tamadres Kampanyalar sayfasında sizi bekliyor. Kitap indirimlerini kaçırmamak ve ucuz kitap almak için düzenli olarak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

tamadres kitap indirimleriyle İş Bankası Kültür Yayınları kitaplarını 2 TL’den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca Alfa Yayın Gruba da dahil olmak üzere pek çok yayınevinde %50’ye varan indirimlerle kitaplığınızı genişletebilirsiniz. tamadres ile uygun fiyatlı kitaplara sahip olabilirsiniz.