Kahuna Yaşam Enerjisi

Tanrı'nın kimi bireylere verdiği özel yetenekler vardır.  Bu yetenekler, ilk bakışta fantastik gibi görünse de, gerçekle yüzleşen insanoğlu, elde ettiği sonuçlar karşısında ço...
-25%

Kahuna Yaşam Enerjisi

ISBN:9786054976676
Kağıt:1. Hamur
Kapak:Karton
Özel Fiyat 17,36 ₺ Regular Price 23,15 ₺
Stokta yok
%25 İndirim
%25 İndirim
Açıklama

Tanrı'nın kimi bireylere verdiği özel yetenekler vardır. 
Bu yetenekler, ilk bakışta fantastik gibi görünse de, gerçekle yüzleşen insanoğlu, elde ettiği sonuçlar karşısında çoğu zaman hayret içinde kalır. 
Kadir Tuğtekin Ok, bu anlamda, özel yeteneğinin farkına varmış ve bunu insanlığa sunmuş bir isim olarak bu kitapla okurlarıyla buluşmaktadır. 
Okuyacağınız bu kitap, "KAHUNA Yaşam Enerjisi"nde kullanılan özel teknikleri ve kullanımı hakkında detaylı bilgiler vermektedir. 
KAHUNA Yaşam Enerjisi doğal olarak görevlendirilmiş, seçilmiş kişi olan Kadir Tuğtekin OK'a verilmiştir. Kadir Tuğtekin OK, bir doktor değildir, KAHUNA Yaşam Enerjisti'dir. 
Yaptığı uygulamalar, tıp doktorları tarafından tavsiye edilen, uygulanan tüm tedaviye ek olarak yardımcı ve tamamlayıcıdır. 
Kadir Tuğtekin Ok'un uyguladığı KAHUNA Yaşam Enerjisi, ne kendisinin ne de danışanlarının herhangi bir kişisel dilek ya da yargısına dayalı değildir. 
Sadece Tanrı'nın her bireye verdiği özel yeteneğe dayanır. 
Ok, şimdi bu hediyeyi okurlarıyla paylaşıyor. 
Berrak ve sağlıklı bir ömür için bu yolculuğa hazır mısınız?

Yazar Kadir Tuğtekin Ok
Yayınevi Karina Kitap
Barkod 9786054976676
Cilt Durumu Ciltsiz
Kağıt Türü 1. Hamur
Kapak Türü Karton
Yayın Dili Türkçe
Sayfa Sayısı 192
Basım Tarihi Kasım 2015
Son Basım Tarihi Kasım 2015
Ebat 14 X 20
Yorumlar

Okurlarımız Bunları da Beğendi