-%35
Bugün 2132 kisi bu ürünü görüntüledi

İz Bıraktığın Kadar Varsın

Puan:
1. Hamur
Kapak: Karton
40,30 ₺ 62,00 ₺

24 Saat İçinde Kargoda

95 TL ve üzeri standart teslimatlı siparişlerde kargo bedava!


Kategoriler

Puanınız

5 madde

Göster sayfa başı
 1. Yorumlayan : Gönderilme
  tavsiye ederim sorunsuz teslimat
 2. Yorumlayan : Gönderilme
  Esra hanımın pek çok kitabını okudum ve kitaplarının çok şey kazandırdığını düşünüyorum. kendimi keşfetmeme yardımcı oldu. paketle, kargo süreci sorunsuzdu hasar görmeden elime ulastı ayraç da yollamışlar sağ olsunlar
 3. Yorumlayan : Gönderilme
  daha önce de bir kitabını okumuştum bunu da hemen sipariş verdim. indirimden çok çok çok uygun bir fiyata aldım. bazı yerleri diğer kitaplarıyla benzer olsa da genel olarak başarılı bir kitap
 4. Yorumlayan : Gönderilme
  Genellikle tanım ve açıklama ve sık sık ayni düsşünceye vardıran farkli sözcükler vardı
 5. Yorumlayan : Gönderilme
  sipariş verdiğim gün kargoya verildi ve ertesi gün teslim edildi. kitaba gelirsek de Esra Ezmeci'nin tüm kitaplarını faydalı buluyorum bu kitabı da oldukça başarılı

5 madde

Göster sayfa başı

NE KADAR İZ BIRAKIRSANIZ O KADAR VAZGEÇİLMEZ OLURSUNUZ.

 

Kusursuz bir bütün için harikulade parçalar gerekir. Tıkır tıkır işleyen bir sistem ancak böyle yürür, bir kovandaki arıları ya da devasa bir karınca yuvasını düşünün. İlişkiler de böyledir, hiçbir şey tek başına tüm ilişkiyi ayakta tutmaya yetmez.

Fırtınaya yakalanmış bir tekneye yelkenler tek başına yardımcı olamaz, sağlam bir motor, belki devreye girmesi gereken kürekler ve güvertede teknenin seyrini sağlayan hünerli birkaç insan lazımdır.

 

Bu bir keşif yolculuğu olacak, yelkenlerinizi ayarlayın, birazdan rüzgâr onları şişirecek ve gitmeye korktuğunuz yabancı kıyılara sürükleneceksiniz. Korkmayın, bu yabancı topraklar aslında şimdiye dek ayak basmadığınız kendi kıyılarınız olacak...

Uzman Psikolog Esra Ezmeci bu kez cinsellikten çapalamaya, eril ve dişil enerjilerden iletişime iz bırakmanın ve vazgeçilmez olmanın yollarını anlatıyor. İlişkilerde cesaretin ve özgür doğanızı hissettirebilmenin fark yaratan, devrimci yollarını incelikle tarif ediyor.

Tarih nice korkak insan hikâyesiyle doludur ama biz hiçbirinin adını duymamışızdır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakırsınız ve iz bıraktığınız kadar yaşarsınız...

 

İlişkilerde vazgeçilmez olmanın, çapalamanın ve iz bırakmanın çok boyutlu yollarını arayanların severek okuyacağı bir kitap. Esra Ezmeci son çıkan kitabında ne kadar iz bırakılırsa o kadar vazgeçilmez olunacağının altını sıklıkla çiziyor. Bazı alışkanlıklarından vazgeçmeniz ve yenilikler için kapıları açmanız gerektiğinin farkına varmanızı sağlayacak kitap, sizin de hayatınızda iz bırakacaktır. Hemen satın alarak ilişkilerde özgür doğanızı hissettirebilmenin yollarını öğrenebilirsiniz.

 • Kapak Türü: Karton
 • Yayın Dili: Türkçe
 • Sayfa Sayısı: 328
 • Basım Tarihi: Kasım 2021
 • Kaçıncı Baskı: 310.Baskı
 • Son Basım Tarihi: Nisan 2022
 • Ebat: 13,5 X 21
 • Çok Yakında Tarih: 2021-11-11 00:00:00

İz Bıraktığın Kadar Varsın Kitabı

Esra Ezmeci son çıkan kitabı İz Bıraktığın Kadar Varsın’da ilişkilerde vazgeçilmez olmanın, iz bırakmanın ve çapalamanın çok boyutlu yollarını konu almıştır. Kararı Ben Veririm kitabının yazarı Esra Ezmeci İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabında çapalamadan cinselliğe, iletişimden dişil ve eril enerjilere vazgeçilmez olmanın ve iz bırakmanın yollarını anlatıyor.

İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını okuyarak ilişkilerde özgür doğanızı hissettirebilmenin ve cesaretin fark yaratan devrimci yollarını öğrenebilirsiniz. Tarih nice korkak insanların hikâyeleriyle doludur ancak onların adlarını hiç duymamışsınız. Sadece cesur olanlar hayata bir iz bırakır. Cesur olduğunuz kadar iz bırakır ve iz bıraktığınız kadar da yaşarsınız. İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını okurken yanınızda bir defter ve kalem bulundurmanızda fayda var. Kitaptaki soruları cevaplamak ve önemli yerlerin altını çizmek, takıldığınız yerleri çözmek için oldukça faydalı olacaktır.

İz Bıraktığın Kadar Varsın Kitabı Ne Anlatıyor? Konusu

Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir kitabının yazarı Esra Ezmeci yeni çıkan kitabı İz Bıraktığın Kadar Varsın ile raflarda yerini almaya başladı. Kitapta, ne kadar iz bırakırsanız o kadar vazgeçilmez olacağınız noktası vurgulanıyor.

Esra Ezmeci’nin İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını okurken kendinizi keşfedeceğiniz bir yolculuğa çıkacaksınız. Ancak bu yolculuk, sizi gitmeye korktuğunuz kıyılara savuracaktır. Bu kitabı okuduktan sonra gitmeye korktuğunuz bu kıyılar, kendi kıyılarınız olacaktır. Gün yüzüne çıkarmaya cesaret edemediğiniz hazinelerinizi fark edecek ve cesaretleneceksiniz. İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabı bir yüzleşme kitabıdır. İz Bıraktığın Kadar Varsın kitabını okuduktan sonra bazı alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz ve yenilikler için kapılarınızı açmanız gerektiğinin farkına varacaksınız.


Yazarın Diğer Kitapları
Okurlarımız Bunları da Beğendi